Stojan na TV, otočný, výškově nastavitelný, 191 cm (75"), do 40 kg
00220911
Living room, bedroom or office – with this TV base for placement on dressers, TV cabinets and sideboards, you will get an ideal viewing angle of the flat TV in any room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 81 cm to 191 cm (32" to 75")
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vedení kabelů
Skryté vedení kabelů pro lepší pohled
Plně kloubový stojan
Plně pohyblivá alternativa pro pevné původní televizní nožičky pro dokonale zarovnaný úhel sledování
60° otočný kloub
Vždy správný úhel pozorování: Televizi lze otáčet požadovaným směrem pomocí otočného kloubu o úhlu 60°
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně sady šroubů můžete začít hned
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Následné vyvažování
Pokud je televize namontována mírně nakřivo, lze ji horizontálně korigovat o několik stupňů
4 stupňové nastavení výšky
Nejlepší vyhlídky díky nastavení 4 různých výšek
Možnost postupného sklánění o +5°/-12°
Pro perfektní pozorovací úhel, a to i z pohovky a postele: nástěnný držák televizoru lze plynule naklánět o +5°/-12° a přizpůsobit se vašim individuálním potřebám – ať už sedíte nebo ležíte
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučená velikost obrazovky | 81 - 191 cm (32" - 75") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 191 cm (75") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Naklápěcí Otočný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel Sklo |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 95 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 120 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Spodní část (šířka) | 40 cm |
| Spodní část (délka) | 42 cm |
| Hmotnost | 8300 g |
| Výška trubky | 36.7 cm |
| VESA standard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 100 x 100 75 x 75 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 200 x 400 500 x 100 500 x 200 500 x 300 400 x 100 600 x 100 100 x 200 200 x 200 100 x 400 100 x 300 |
| Rozměr - šířka | 64 cm |
| Rozměr - hloubka | 42 cm |
| Rozměr - výška | 76.25 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Nastavení výšky |
| Velikost montážních děr | M8 |
| Max. zátěž | 40 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Rotace | 6 ° |
| Rozsah otáčení | 60 ° |
Více informací o produktu
- Living room, bedroom or office – with this TV base for placement on dressers, TV cabinets and sideboards, you will get an ideal viewing angle of the flat TV in any room, suitable for flat screens with a screen diagonal from 81 cm to 191 cm (32" to 75")
- Ideal as a space-saving and stylish replacement for positioning on slimline pieces of furniture
- Stable replacement for the narrow base legs supplied with flat TVs - makes the TV safer from playing children or pets
- Extremely stable base plate made from safety glass for a secure stand
- Anti-slip rubber feet for perfect grip on all surfaces
- The TV stand is secured to the back of the TV set via the VESA holes
- Supports all VESA standards from 75 x 75 up to 600 x 400
- Height adjustable up to +/- 10.5 cm
Obsah dodávky
- 1 TV stand
- Mounting hardware
- 1 installation instructions
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi