Stolní hodiny "Madeira", Ø 16 cm, bez tikání, bílé
00185869
Křemenné hodiny s analogovým zobrazením času
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Pohyb s nízkou šumovou vrstvou
Pohyb s nízkým šumem díky plazejícímu se použitému pohybu
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál pláště | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barva ciferníku | Bílá |
| Barva krytu | Bílá |
| Ukazatel sekund | Sekundová ručička |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 16 cm |
| Hmotnost | 290 g |
| Rozměr - šířka | 16 cm |
| Rozměr - hloubka | 4.5 cm |
| Rozměr - výška | 16 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Stolní hodiny |
| Doplňkové vlastnosti | Tiché, nehlučné |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Analogový |
Více informací o produktu
- Křemenné hodiny s analogovým zobrazením času
- Bílý ciferník se zlatými arabskými číslicemi
- hodinová, minutová a sekundová ručička
- Stolní hodiny s vysouvací základnou a výřezem pro zavěšení
- Nenápadný design dělá z hodin stylový doplněk životního stylu
Obsah dodávky
- 1 stolní hodiny „Madeira“
- 1 baterie AA Mignon
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Plynulý pohyb sekundové ručičky zajišťuje, že není slyšet žádné tikání, a hodiny vydávají pouze tiché bzučení.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronické výrobky povoleny.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš jakékoli nároky na záruku.
- Děti drž rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt je určen pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k určenému účelu.
- Produkt je určen pouze k použití v interiéru.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho používání, pokud je poškozený.
- Nepokoušej se o údržbu nebo opravu produktu sám. Veškerou údržbu svěř odbornému personálu.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
Varování – baterie
- Vždy dodržuj správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je správně. Nedodržení může způsobit únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Uchovávej si informace o správném výběru baterií, které jsou uvedeny v návodu k použití zařízení, pro pozdější nahlédnutí.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě najednou.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z produktů, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro nouzové použití).
- Nespouštěj baterie zkratem.
- Nabíjej pouze baterie, které jsou k tomu určeny.
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nenechávej je uniknout do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a ihned zlikviduj vybitá baterie z produktu.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (například ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do kontaktu s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi