Stropní anténa "Pro" pro DVB-T2, aktivní, automatické zesílení
00221083
Aktivní vnitřní anténa pro silný příjem digitálního televizního signálu (DVB-T2)
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Nejlepší podmínky přijetí
Zesilovač s nízkým šumem: Vysoká citlivost vstupu zajišťuje nejlepší příjem signálu
Nastavitelný zesílení signálu
Vždy nejlepší příjem: automatické regulace výkonu zesilovače pro příjem bez rušení a tím i optimální kvalitu obrazu a zvuku
Vypínač zapnutí/vypínání
Samostatný vypínač na vnitřní anténě: úspora energie – takže anténa DVB-T2 spotřebovává energii jen tehdy, když ji potřebujete
Všestranné umístění
Extrémně plochá – mnoho možností: Vnitřní anténu lze nastavit, položit a zavěsit vodorovně i vertikálně
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Napájení přes televizi
Fantomové napájení přes anténní kabel: televize může napájet anténu DVB-T2
LED indikátor napájení
LED indikátor napájení indikuje, zda je napájecí zdroj aktivní
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Uvnitř |
| Použití | Pokojová anténa |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenční rozsah | 174 - 230 MHz 470 - 690 MHz |
| Technologie | DVB-T/T2 Rádio TV |
| Zesílení | Aktivní |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | Vzdálené napájení přes anténní kabel Externí napájecí USB adaptér |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Tvar | Plochá anténa |
| Délka koax. kabelu | 1.27 m |
| Rozměr - délka | 20 cm |
| Rozměr - šířka | 1 cm |
| Rozměr - výška | 13.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Montáž | Stojan |
| Performace | 45 |
Více informací o produktu
- Aktivní vnitřní anténa pro silný příjem digitálního televizního signálu (DVB-T2)
- velká přijímací plocha (13,5 x 20 cm) pokojové antény umožňuje příjem horizontálně i vertikálně polarizovaných vysílačů bez otáčení antény
- ideální pro HD
- LTE filtr 5G: zaručuje bezproblémový příjem, protože signály 5G mobilních telefonů jsou filtrovány
- napájení přes kabel USB-A - Micro-USB, automaticky se zapíná a vypíná spolu s přijímačem
- USB kabel umožňuje různorodé použití např. v obytných vozech, autech a na lodích, ale také pro připojení k power bankám, když není v blízkosti elektrická zásuvka, např. při kempování
- kabel 2 m s koaxiálním konektorem
Obsah dodávky
- 1 vnitřní anténa "Pro"
- 1 kabel USB-A - micro-USB
- 1 držák (stojan/nástěnný závěs)
- 1 návod k obsluze
Informace pro spotřebitele
Aby tvůj televizor dokázal zpracovat DVB-T2 signál z antény, musí mít také DVB-T2 tuner. Pokud ho nemá, budeš potřebovat DVB-T2 přijímač nebo DVB-T2 box. Předpověď příjmu pro DVB-T2 najdeš na www.dvb-t2hd.de.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Produkt je určen pouze pro použití uvnitř budov.
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určený.
- Chraň produkt před špínou, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Děti by měly být pod dohledem, aby si s produktem nehrály.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povolena elektronická zařízení.
- Připojuj produkt pouze do schválené zásuvky. Síťová zásuvka musí být vždy snadno přístupná.
- Odpojuj produkt od sítě pomocí vypínače – pokud není k dispozici, vytáhni napájecí kabel ze zásuvky.
- Ukládej všechny kabely tak, aby nepředstavovaly nebezpečí zakopnutí.
- Nekrout a neškrt kabel.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Nepoužívej produkt, pokud je AC adaptér, adaptér kabel nebo napájecí kabel poškozený.
Varování
- Nepokoušej se zařízení sám opravovat nebo udržovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho používání, pokud je poškozený.
FAQs
Mohu také použít vnitřní anténu pro staré rádio?
Všechny vnitřní antény Hama jsou také navrženy pro FM, takže lze přijímat i analogové signály ze starého rádia. Podmínkou je, že na rádiu je dostupné vhodné připojení, například koaxiál, F-socket.
Mohu také použít vnitřní anténu v obytném voze?
Pasivní vnitřní antény lze vždy použít v obytných vozech, karavanech apod. V případě aktivních vnitřních antén musí být zajištěn zdroj napájení – buď pomocí fantomového napájení z rádia, televize nebo USB, nebo přes zdroj, napájecí zdroj apod.
Kde je nejlepší místo pro instalaci vnitřní antény?
Vnitřní antény obvykle mají nejlepší signál u oken. Jinak je užitečné vyzkoušet různé lokality. Umístění na vyšších místech také zajišťuje lepší příjem.
Potřebuji vnitřní anténu pro chytrou televizi?
Chytrá televize může také přijímat televizní kanály s vnitřní anténou, pokud není kabelové připojení, satelit nebo venkovní anténa. Podmínkou je, že chytrá televize má integrovaný DVB-T2 tuner.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi