Stropní montáž na TV, otočná, naklápěná, 65" (165 cm) až 50 kg
00220878
S tímto stropním držákem na TV už se nemusíš bát dětí pobíhajících kolem, zvířat skákajících všude možně nebo nedostatku místa. Jednoduše nainstaluj držák na strop nebo šikmou střechu a užívej si dokonalý výhled kdykoliv.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Inteligentní zarovnání
Po instalaci lze držák zarovnat vodorovně na TV desce
Cable Manager
Správce kabelů zajišťuje pořádek a potřebné uvolnění napětí
Easy-Fix-System
Rychlé a snadné umístění kdykoli: Jedním pohybem můžete televizor spontánně zarovnat podle svých přání – bez jakýchkoli nástrojů
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
Instalace šetřící prostor
Úsporná integrace do vašeho individuálního obytného prostoru: díky stabilnímu univerzálnímu držáku TV pro šikmou střechu a strop lze televizi umístit kamkoli v místnosti volně plovoucím a flexibilním způsobem
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
360° swivel joint
Always the right viewing angle: the TV can be turned in any direction thanks to the 360° swivel joint
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučená velikost obrazovky | 81 - 165 cm (32" - 65") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 165 cm (65") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Varianta | Pohyblivý |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Upevňovací modul (šířka) | 10.5 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 16.5 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 100.3 cm (39.5") 81 cm (32") 102 cm (40") 95 cm (37") 63" 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 155 cm (61") 120 cm (47") 132 cm (52") 145 cm (57") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Velikost | Velká |
| VESA (od-do) | 200x200 - 400x400 |
| VESA standard | 400 x 400 300 x 400 200 x 300 300 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | TV |
| Velikost montážních děr | do M8 |
| Maximální vzdálenost od vertikální vzpěry | 155.1 cm |
| Max. zátěž | 50 kg |
| Minimální vzdálenost od vertikální vzpěry | 105.1 cm |
Více informací o produktu
- Plná flexibilita v domácím kině: ať už je to roh pohovky, postel nebo křeslo, s tímto plně pohyblivým stropním držákem na TV na zeď budou fanoušci filmů a seriálů vždy sedět ve VIP salonku. Ideální pro ploché televizory s úhlopříčkou obrazovky od 81 do 165 cm (32" až 65").
- plynule naklápěný až o -25°
- výškově nastavitelný od 105,1 cm do 155,1 cm
- podporuje všechny VESA standardy až do 400 x 400
- ideální umístění televizoru mimo dosah dětí a domácích mazlíčků
- ideální také pro montáž na šikmé střechy
- perfektní pro flexibilní upevnění plochých obrazovek na strop doma v obýváku nebo ložnici nad postelí, ale také v kanceláři, zasedacích místnostech, halách, čekárnách, restauracích a barech
Obsah dodávky
- 1 stropní držák na TV
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Kloub, který se může otáčet o 360°, lze použít pouze pro montáž na strop.
Kromě různých instalačních doplňků dodávaných v balení doporučujeme také následující nástroje: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, měřicí pásmo, otevřený klíč a vodováhu.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Nepřipevňuj produkt na místa, pod kterými by se mohli nacházet lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže je třeba zkontrolovat jejich dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tato kontrola by se měla pravidelně opakovat (alespoň čtvrtletně).
- Dbej na to, aby nebyla překročena maximálně přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž, která by překračovala maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatížen asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (závisí na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a produkt dále nepoužívej.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
Varování
- Vzhledem k rozmanitosti koncových zařízení a konstrukcí stěn na trhu nemusí dodaný montážní set pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech může dojít k tomu, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodného montážního materiálu.
- Pokud montážní materiál není součástí dodaného montážního setu, zajisti si vhodný montážní materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej násilí ani velkou sílu. Mohl bys poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se o montáž tohoto produktu obrať na odborníky a nepokoušej se o ni sám!
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi