Taška na fotoaparát "Hardcase Colour Style", 7 x 4 x 11 cm uvnitř, černá
00103691
Ochrana tvého digitálního fotoaparátu na cestách nemůže být jednodušší než s touto brašnou na fotoaparát. Vyrobená z odolného materiálu EVA, snadno odolá nárazům a bouchnutím. Ať už jdeš na túru nebo na projížďku lodí, tahle stylová černá taška ti poskytne spolehlivou ochranu pro tvůj fotoaparát.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Foto |
| Použití | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Colour Style |
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Hardcase Colour Style |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 80 g |
| Kód velikosti | 60L |
| Vnitřní šířka | 7 cm |
| Vnitřní výška | 11 cm |
| Vnitřní hloubka | 4 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Hardcase |
| Vybavení | Neck strap Poutko na opasek |
Více informací o produktu
- Taška na fotoaparát pro bezpečnou ochranu velmi malých digitálních fotoaparátů
- Vyrobeno z pevného materiálu EVA
- Plochá vnitřní přihrádka na úložná média
- S odnímatelným popruhem na krk se sponou
- Očko na opasek pro pohodlné nošení
Obsah dodávky
- 1 brašna na kameru Hardcase Colour Style
- 1 popruh na krk
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
