Taška na fotoaparát "Phoenix", 200, černá
00121352
Taška na vybavení pro uskladnění a ochranu digitálních zrcadlovek a systémových fotoaparátů s příslušenstvím proti nečistotám a poškrábání
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Z prokazatelně recyklovaných zdrojů
Zstarého udělej nové: Vnitřní i vnější materiál tohoto výrobku jsou vyrobeny ze 100 % prokazatelně recyklovaného polyesteru
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Phoenix |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 800 g |
| Kód velikosti | 200 |
| Vnitřní šířka | 38 cm |
| Vnitřní výška | 27 cm |
| Vnitřní hloubka | 22 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Soft Case |
| Vybavení | Nastavitelný ramenní popruh |
Více informací o produktu
- Taška na vybavení pro uskladnění a ochranu digitálních zrcadlovek a systémových fotoaparátů s příslušenstvím proti nečistotám a poškrábání
- Hlavní přihrádka s dvojitým zipem
- Ploché přední kapsa se 3 síťovými přihrádkami například na baterie
- Kapsa na zip na víku
- Další kapsa na zip pod víkem například na paměťové karty
- Kapsa na zip na zadní straně tašky
- Vnitřní kapsa na zadní straně tašky na tablet
- 2 síťové kapsy po stranách zvenku
- Flexibilně nastavitelná držadla na stativ pod bočními síťovými kapsami
- 7 variabilních vnitřních děličů
- Popruh na trolley na zadní straně
- Snadno omyvatelné dno
- Odnímatelný a délkově nastavitelný ramenní popruh s ergonomicky tvarovaným polstrováním na rameno
- Polstrované madlo na nošení
- Integrovaná ochranná pláštěnka ve spodní části zadní strany tašky
Obsah dodávky
- 1 brašna na kameru "Phoenix"
- 1 ramenní popruh
- 7 vnitřních přepážek
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi