Taška na notebook "Casual", od 34 do 36 cm (13,3" - 14,1"), modrá
00222078
Prostorná taška na notebook a tablet s dalšími přihrádkami a zesíleným dnem tašky pro bezpečné uložení notebooku nebo tabletu a příslušenství, a pro ochranu proti nečistotám a poškrábání
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Polstrovaná přihrádka na notebook
Polstrovaná přihrádka na notebook pro spolehlivou ochranu při přepravě
Individuálně nastavitelný ramenní popruh
Odnímatelný a délkově nastavitelný ramenní popruh pro pohodlné nošení
Polstrovaný ramenní popruh
Polstrovaný ramenní popruh pro pohodlné nošení: lze ho sundat a upravit na délku
Přihrádka na tablety
Další přihrádka na tablety do šířky 28 cm (11") v hlavní části
Pás tramvají
Popruh vozíku pro pohodlné připevnění k rukojeti vozíku
Struktura organizéru v přední kapse
Organizační struktura v přední kapse pro organizované ukládání doplňků
Pogumované rohy
Stabilní stojan a dodatečná ochrana: gumové rohy na spodní části pytle zajišťují pevný stojan a zvýšenou protiklouzovou odolnost
Prostorný, polstrovaný hlavní prostor
Polstrovaná hlavní přihrádka s dostatkem prostoru a dvoucestný zip pro spolehlivou ochranu při přepravě
Prostorná přední kapsa
Prostorná přední kapsa se skrytým zipem pro další doplňky nebo osobní věci
2 síťové oddíly
Dvě praktické síťované přihrádky nabízejí prostor pro pouzdro na brýle, vizitky a doplňky jako kabely, čisticí hadřík, stylus
Široká rukojeť na přenášení
Široká rukojeť z imitace kůže je elastická a zajišťuje snadný přenos do jiných místností nebo při cestování – a je promyšleným poutem
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 34 - 36 cm (13,3" - 14,1") |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Design/motiv | Jeans |
| Barevný odstín | Tmavě modrá |
| Barva | Tmavě modrá |
| Série | Obvyklý |
| Barva | Modrá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 36.5 cm |
| Vnější výška | 29 cm |
| Vnější hloubka | 8 cm |
| Hmotnost | 450 g |
| Vnitřní šířka | 35.5 cm |
| Vnitřní výška | 28 cm |
| Vnitřní hloubka | 7 cm |
Více informací o produktu
- Prostorná taška na notebook a tablet s dalšími přihrádkami a zesíleným dnem tašky pro bezpečné uložení notebooku nebo tabletu a příslušenství, a pro ochranu proti nečistotám a poškrábání
- robustní taška v ležérním džínovém stylu
- béžové akcenty vytvářejí optické zvýraznění
- vhodná pro notebooky a tablety
Obsah dodávky
- 1 „Casual“ taška na notebook
- 1 ramenní popruh
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi