Taška na notebook "Genua", do 44 cm (17,3"), černá
00231020
Ideální do kanceláře, na univerzitu nebo když jsi na cestách ve městě, stylová taška na notebook nabízí pohodlný transport, bezpečné uložení a ochranu před špínou, poškrábáním a vlhkostí pro notebook i příslušenství.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Přihrádka na notebook
Přihrádka na notebook pro chráněnou přepravu
Nastavitelný ramenní popruh
Ramenní popruh s nastavením délky
Pouzdrové rukojeti
Praktické rukojeti s látkovým obalem pro pohodlné usazení
Pás tramvají
Popruh vozíku pro pohodlné připevnění k rukojeti vozíku
Struktura organizátoru uvnitř
Vždy mějte přehled v tašce na notebook: organizér uvnitř firemní tašky pro jasné uložení příslušenství
Prostorná přední kapsa
Prostorná přední kapsa pro další doplňky nebo osobní věci
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Velikost displeje | 44 cm (17,3") |
| Pohlaví | Unisex |
| Vhodné pro | Univerzální |
| Pro značku | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Série | Genua |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 46 cm |
| Vnější výška | 35 cm |
| Vnější hloubka | 6.5 cm |
| Tvar | Brašna na notebook |
| Hmotnost | 410 g |
| Vnitřní šířka | 43.5 cm |
| Vnitřní výška | 33 cm |
| Vnitřní hloubka | 5 cm |
| Objem | 8 l |
Více informací o produktu
- Ideální do kanceláře, na univerzitu nebo když jsi na cestách ve městě, stylová taška na notebook nabízí pohodlný transport, bezpečné uložení a ochranu před špínou, poškrábáním a vlhkostí pro notebook i příslušenství.
- Příjemný, skvrnitý materiál
- Přední kapsa na zip
- Neutrální design jako ideální taška na notebook pro muže i ženy
Obsah dodávky
- 1 brašna na notebook "Genua"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
