Televizní držák na zeď, otočný, naklápěcí, 191 cm (75") do 40 kg
00220910
Plná flexibilita v domácím kině: ať už je to tvé oblíbené křeslo nebo rohová pohovka, s tímto plně pohyblivým nástěnným držákem budou filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedět ve VIP salónku. Ideální pro ploché televizory s úhlopříčkou obrazovky od 81 do 191 cm (32" až 75")
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Následné zarovnání
Pokud je držák televize na stěně namontován mírně nakřivo, lze polohu televize horizontálně korigovat o několik stupňů
Cable Manager
Správce kabelů zajišťuje pořádek a potřebné uvolnění napětí
Easy-Fix-System
Rychlé a snadné umístění kdykoli: Jedním pohybem můžete televizor spontánně zarovnat podle svých přání – bez jakýchkoli nástrojů
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
Plně kloubový držák televize
Pro ideální úhel pozorování: Tento držák televize se přizpůsobí vašim individuálním potřebám – ať už otočný, naklápělý nebo vysouvací – takto funguje domácí zábava
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost |
| Doporučené použití | Home Assistant |
| Doporučená velikost obrazovky | 81 - 191 cm (32" - 75") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 191 cm (75") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Výsuvný Rotace (pivot) Naklápěcí Otočný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 64 cm |
| Vnější výška | 41.8 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 5.5 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 20.9 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 100.3 cm (39.5") 81 cm (32") 102 cm (40") 95 cm (37") 63" 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 155 cm (61") 120 cm (47") 181 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Průměr trubky | 1.8 cm |
| VESA (od-do) | 75x75 - 600x400 |
| VESA standard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 400 100 x 100 75 x 75 400 x 300 300 x 300 300 x 200 100 x 200 200 x 200 150 x 150 |
| Vzdálenost od zdi | 7.3 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kloubů | 3 |
| Provedení | TV |
| Doplňkové vlastnosti | Organizér kabelů Vodováha |
| Velikost montážních děr | do M10 |
| Max. zátěž | 40 kg |
| Náklon - | 10 ° |
| Náklon + | 15 ° |
| Rotace | 6 ° |
| Další funkce | Vodováha |
| Minimální vzdálenost | 7.3 cm |
| Maximální vzdálenost | 42.7 cm |
| Rozsah otáčení | 180 ° |
Více informací o produktu
- Plná flexibilita v domácím kině: ať už je to tvé oblíbené křeslo nebo rohová pohovka, s tímto plně pohyblivým nástěnným držákem budou filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedět ve VIP salónku. Ideální pro ploché televizory s úhlopříčkou obrazovky od 81 do 191 cm (32" až 75")
- Držák na TV zvlášť vhodný pro ploché televizory pro optimální umístění ploché obrazovky v jakékoli místnosti, ideální pro otevřené obytné prostory
- podporuje až standard VESA 600 x 400
- přiložený suchý zip na kabely zajišťuje pořádek a potřebné odlehčení tahu
- plynule naklápěcí až o -10°/+15°
- otočný až o 180° na 3 kloubech
- s malou vodováhou pro snadnou a rychlou montáž
Obsah dodávky
- 1 držák na TV na zeď
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 vodováha
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Kromě různých instalačních doplňků dodaných v balení doporučujeme také následující nástroje: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, měřicí pásmo, otevřený klíč a vodováhu.
Aby ses mohl(a) plně pohybovat, protáhni kabel až k plně vysunutému držáku na TV a ujisti se, že je dostatek místa pro pohyb kabelu.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












