Teploměr a vlhkoměr "Chios", stříbrná/bílá
00222235
Analogové zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Displej pro komfortní klimat v interiéru
Barevné komfortní displeje pro teplotu a vlhkost ukazují, zda je vnitřní klima ideální, nebo zda je potřeba větrat či zvlhčovat
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nerez |
| Napájení | |
|---|---|
| Typ baterie | Žádné |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Stříbrná Šedá |
| Barva | Stříbrná Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 12.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 2.5 cm |
| Rozměr - výška | 12.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Analogový |
| Typ | Teploměr / Vlhkoměr |
| Provedení | Barevný teploměr |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Analogový |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% až 95% |
| Messbereich | - 30°C do +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (venku) | -30°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (uvnitř) | -30°C až +50°C |
| Montáž | Postavení Zavěšení |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | - 30°C do +50°C |
| Další funkce | Komfortní displej |
Více informací o produktu
- Analogové zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu
- k zavěšení nebo postavení_x000D_
- teploměr v stupních Celsia
Obsah dodávky
- 1 teploměr a vlhkoměr "Chios"
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi