Teploměr a vlhkoměr "Cres", digitální, vnitřní, sada 3 kusů, bílá
00222243
Digitální zobrazení teploty, vlhkosti vzduchu a vnitřního klimatu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
3 komfortní displeje pro vnitřní klima
Indikátor pohodlí ukazuje stav vnitřního klimatu ve třech symbolech: neutrální tvář, smějící se tvář a smutná tvář
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | CR2032 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 4.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 3.1 cm |
| Rozměr - výška | 5.6 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Digitální |
| Typ | Teploměr / Vlhkoměr |
| Provedení | Přesný teploměr |
| Displej | Digitální |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | Vnitřní: 10% až 99% |
| Messbereich | -20°C až +60°C |
| Montáž | Postavení Zavěšení |
Více informací o produktu
- Digitální zobrazení teploty, vlhkosti vzduchu a vnitřního klimatu
Teploměr:
- Zobrazení vnitřní teploty
- Možnost přepínání mezi stupni Celsia a Fahrenheita
Vlhkoměr:
- Zobrazení vlhkosti vzduchu v procentech
- Vyklápěcí stojánek pro postavení, ideální pro sledování klimatu v ložnicích, dětských pokojích a obývacích pokojích, ale také pro zimní zahrady a skleníky
Obsah dodávky
- 3 teploměry a vlhkoměry "Cres"
- 3 baterie CR2032
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi