Teploměr/Hygrometr "Mini", bílý
00186363
Digitální zobrazení vnitřní teploty a okolní vlhkosti
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | CR2025 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 6.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 1 cm |
| Rozměr - výška | 4 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Digitální |
| Typ | Teploměr / Vlhkoměr |
| Provedení | Barevný teploměr |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Digitální |
| Vlhkost vzduchu - přesnost měření | ±8% |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% až 95% |
| Messbereich | -10°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (uvnitř) | -10°C až +50°C |
| Montáž | Postavení Zavěšení |
| Teplota vzduchu - rozlišení | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | -10°C až +50°C |
| Další funkce | Paměť pro hodnoty |
Více informací o produktu
- Digitální zobrazení vnitřní teploty a okolní vlhkosti
- Úspora místa díky malým rozměrům a může být použito kdekoli
- Lze upevnit háčkem nebo magnetem
- Možnost přepínání mezi stupni Celsia a stupni Fahrenheita
- Ukládání maximálních/minimálních hodnot teploty a vlhkosti okolí
Obsah dodávky
- 1 „Mini“ termo/hygrometr
- 1 baterie CR2025
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá práva záruky.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Udržuj děti rozhodně mimo dosah obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nepokoušej se produkt sám servisovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické přístroje, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
Varování – baterie / knoflíkové články
- Vždy dodržuj správnou polaritu (označení + a -) baterií a vlož je správně. Jinak hrozí riziko úniku nebo výbuchu baterií.
- Používej výhradně baterie odpovídající uvedenému typu. Tipy pro výběr správných baterií, uvedené v návodu k použití zařízení, si uschovej pro pozdější nahlédnutí.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě najednou.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z produktů, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou určeny pro pohotovostní použití).
- Nepřipojuj baterie na zkrat.
- Nabíjej baterie pouze pokud jsou k tomu určeny.
- Nevhazuj baterie do ohně a nevystavuj je vysokým teplotám.
- Nikdy neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj baterie a nedovol, aby se dostaly do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a ihned zlikviduj vybitá baterie z produktu.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve vysokých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
- Neužívej baterie ani knoflíkové články, hrozí riziko popálení toxickými látkami.
- Pokud se kryt bateriového prostoru bezpečně nezavírá, nepoužívej produkt a drž ho mimo dosah dětí.
- Tento produkt obsahuje knoflíkové články. Pokud by byly spolknuty, mohou během pouhých 2 hodin způsobit těžké vnitřní popáleniny a vést až k úmrtí.
- Pokud máš podezření, že byly knoflíkové články spolknuty nebo se nacházejí v nějaké části těla, okamžitě vyhledej lékařskou pomoc.
- Uchovávej nové i použité knoflíkové články mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi