Teploměr / vlhkoměr "TH-130", černý
00186361
Pro kontrolu vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu v místnosti pro zdraví / domácím klimatu
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
3 komfortní displeje pro vnitřní klima
Indikátor pohodlí ukazuje stav vnitřního klimatu ve třech symbolech: neutrální tvář, smějící se tvář a smutná tvář
Moderní + Flat
Ploché pouzdro v moderním lesklém vzhledu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | CR2025 |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 10 cm |
| Rozměr - hloubka | 1.1 cm |
| Rozměr - výška | 8.2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Digitální |
| Typ | Teploměr / Vlhkoměr |
| Provozový režim | Manuální |
| Displej | Digitální |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% až 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (venku) | 0°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah měření (uvnitř) | 0°C až +50°C |
| Montáž | Postavení Zavěšení |
| Teplota vzduchu - rozlišení | 0.1 ° |
| Další funkce | Komfortní displej |
Více informací o produktu
- Pro kontrolu vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu v místnosti pro zdraví / domácím klimatu
- Max./min. ukládání dat o teplotě a vlhkosti okolí
Obsah dodávky
- 1 termo/hygrometr "TH-130"
- 1 baterie CR2025
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Produkt je určený pro soukromé, nekomerční domácí použití.
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určený.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Nepřekračuj výkonové limity produktu uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Děti drž rozhodně dál od obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních předpisů o likvidaci odpadu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškeré záruky.
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Produkt neotvírej a nepoužívej ho, pokud je poškozený.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo udržovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
Varování – baterie / knoflíkové články
- Vždy dbej na správnou polaritu baterií (označení + a -) a vlož je podle toho. Nesprávné vložení může způsobit únik nebo výbuch baterií.
- Používej pouze baterie odpovídajícího typu. Ulož si informace o správném výběru baterií, které jsou uvedeny v návodu k použití, pro pozdější potřebu.
- Před vložením baterií očisti kontakty baterií a protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě najednou.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z výrobků, které delší dobu nepoužíváš (pokud nejsou připraveny pro nouzové použití).
- Neuklízej baterie na krátko.
- Nabíjej pouze baterie, které jsou k tomu určeny (většina běžných baterií nenabíjej).
- Nevhazuj baterie do ohně a nezahřívej je.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nedovol, aby se dostaly do životního prostředí. Mohou obsahovat jedovaté a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Vyjmi a zlikviduj vybitý baterie z výrobku okamžitě.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a extrémně nízkém tlaku vzduchu (například ve velkých výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným pouzdrem nepřišly do kontaktu s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
- Baterie nebo knoflíkové články nepolykaj, hrozí popálení nebezpečnými látkami.
- Pokud kryt baterií není bezpečně zavřený, nepoužívej produkt a drž ho mimo dosah dětí.
- Tento produkt obsahuje knoflíkové články. Pokud jsou polknuty, mohou během pouhých 2 hodin způsobit vážné vnitřní popáleniny a vést k úmrtí.
- Pokud máš podezření, že někdo polkl knoflíkový článek nebo se nachází v nějaké části těla, okamžitě vyhledej lékařskou pomoc.
- Drž nové i použité knoflíkové články mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
