Trojnožka "Action Smart 153 3D", 3cestná hlava, držák pro smartphone
00004490
Statív na fotoaparát pro fotografie bez rozmazání a stabilitu na nerovném terénu, vhodný pro fotoaparáty, videokamery a chytré telefony
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Flexible photography
One tripod, many possibilities: flexible photography and filming with a smartphone, digital camera and video camera
3D: 3-cestná hlava
3D: 3-cestná hlava umožňuje dokonalé zarovnání pro horizontální, horizontální i portrétní snímky
Rychlouvolňovací deska
Rychloupínací deska pro rychlou výměnu fotoaparátu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Série | Star 61 |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 1260 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Nestavení středového sloupku pomocí kliky |
| Max. výška | 153 cm |
| Max. profil | 20 mm |
| Min.výška | 60 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 60 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 3 - dílný (2x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Leveling device |
| Rukojeť | Rukojeť z plastu |
| Stativová hlava | 3D hlava |
| Další funkce | Leveling device |
| Max. zatížení | 3000 g |
Více informací o produktu
- Statív na fotoaparát pro fotografie bez rozmazání a stabilitu na nerovném terénu, vhodný pro fotoaparáty, videokamery a chytré telefony
- Vodováha integrovaná do hlavy stativu a základny
- S klikou pro plynulé nastavení výšky středového sloupku
- Pevné příčné vzpěry a flexibilní gumové nožky pro bezpečné umístění na nerovném povrchu
- Funkční rychloupínací zámky nohou pro rychlé a jednoduché zajištění délky nohy v jakékoli pozici
- Rukojeť
- S háčky na závaží pro lepší stabilitu za větrných podmínek a na nerovném terénu
- Protiskluzový pěnový úchop na nohách stativu pro použití za všech povětrnostních podmínek
Držák na smartphone:
- S tímto držákem lze připevnit všechny smartphony ke stativu
- Univerzální držák připojený šroubem pro zařízení bez závitu na stativ
- Extrémně flexibilní, pro šířku smartphonu od 5,8 do 8,3 cm
- Kompaktní design
- Ideální pro selfie fotografie a videa, videodiáře, blogy a na dovolenou či na cesty
- Už žádné kývající se nebo nakřivo pořízené selfie
- Svorka s pružinovým držákem a vybrání na povrchu zajišťují pevný úchop, zatímco guma chrání pouzdro před poškrábáním
Obsah dodávky
- 1 stativ "Action 153 3D"
- 1 držák na smartphone
- 1 rychloupínací destička
- 1 taška
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi