Trojnožka "PRO Move 160 2D+", video stativ pro kameru a mobil, 160 cm
00004668
Lehký stativ s malými rozměry po složení a mnoha funkcemi: video stativ s 2D plynulým nakláněním je ideální pro stabilní záběry, videa a krátké klipy, vhodný pro fotoaparáty i videokamery i chytré telefony, včetně Apple iPhone, Samsung a všech populárních značek
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Camera tripod, including mobile phone holder
Flexible tripod for mobile phone and camera: practical mobile phone holder for smartphone included, which makes it all the more faster to change to the mobile phone camera and back – universal tripod for all situations
Quick-release plate
Changed out in no time: Quick-change plate for rapid changing of the camera, whether a smartphone, camera, SLR or system camera – always the right device for any setting
With spikes and rubber caps
Always non-slip: Spikes on the tripod feet ensure an especially sturdy position on soft or slippery surfaces – simply remove the rubber feet on the travel tripod as needed
2D fluid tilt
Ideal for recording video: the integrated 2D fluid tilt with panorama function guarantees smooth, judder-free panning for perfect shots
Super-lightweight travel tripod
The video tripod incl. 2D fluid tilt and mobile phone holder weighs just 1.6 kg and is always to hand - capture every moment perfectly anywhere
Up to 7 kg load capacity
Safety first: the lightweight photo tripod can stably and reliably hold up to 7 kg – including camera or smartphone with mount, microphone or light as well as a safety weight on the central column
Retro position for macro photography
Exceptional detail images: in the retro position, the tripod allows for outstanding macro and video shots close to the ground – for professional videos and images from a low height
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (2D) Foto |
| Doporučené použití | Smartphone Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Antracitová |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 1400 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Ručně nastavitelný středový sloupec |
| Max. výška | 160 cm |
| Max. profil | 29 mm |
| Min.výška | 50 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 55 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 4 - dílný (3 x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Držák telefonu |
| Rukojeť | Žádné |
| Stativová hlava | 2D fluidní stativová hlava |
| Další funkce | Držák telefonu |
| Max. zatížení | 7000 g |
Více informací o produktu
- Lehký stativ s malými rozměry po složení a mnoha funkcemi: video stativ s 2D plynulým nakláněním je ideální pro stabilní záběry, videa a krátké klipy, vhodný pro fotoaparáty i videokamery i chytré telefony, včetně Apple iPhone, Samsung a všech populárních značek
- Pro fotoaparáty a mobilní telefony: kombinace stativu a držáku ti umožní pořizovat fotografie a videa bez chvění
- Rychloupínací destička s integrovanou ochranou pro fotoaparát
- Teleskopický středový sloupek s háčky na zavěšení brašen, závaží apod.: lepší stabilita za větrného počasí a na nerovném terénu
- Nohy stativu lze rozložit po třech stupních nastavení
- Video stativ min. výška 46 cm/max. výška 160 cm
Držák na smartphone:
- Šroubovací 360° univerzální držák pro snímky na výšku i na šířku
- Pro připevnění všech smartphonů na stativy s ¼" závitem
- Extrémně flexibilní, pro šířku smartphonu od 5,8 do 8,8 cm
- Pro selfie a videa, ideální pro video deníky, blogy a skvělý na cesty a ven
- Studená bota pro připevnění například LED světel a mikrofonů
- Pružinový svěrací držák a prohlubeň na povrchu zajišťují pevný úchop, zatímco guma chrání tělo před poškrábáním
Obsah dodávky
- 1 stativ „PRO Move 160 2D+“
- 1 držák na smartphone
- 1 rychloupínací destička
- 3 gumové krytky
- 1 přepravní taška s ramenním popruhem
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi