Trojnožný stativ "Star 153 3D" pro kameru a smartphone, s 3D naklápěním
00004667
Statív na fotoaparát pro fotografie bez rozmazání a stabilitu na nerovném terénu, vhodný pro fotoaparáty, videokamery a chytré telefony
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Flexible photography
One tripod, many possibilities: flexible photography and filming with a smartphone, digital camera and video camera
For photo, video and streaming
From influencer to video star: the camera and mobile phone tripod for the ideal height and accessory mounting offers the ideal conditions for every content creator, and is perfect for all online formats, including YouTube, Twitch, Instagram, TikTok and more
3D: 3-cestná hlava
3D: 3-cestná hlava umožňuje dokonalé zarovnání pro horizontální, horizontální i portrétní snímky
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Video (3D) Foto |
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 990 g |
| Výškově nastavitelný střední sloupec | Nestavení středového sloupku pomocí kliky |
| Max. výška | 153 cm |
| Max. profil | 20 mm |
| Min.výška | 58 cm |
| Velikost ve složeném stavu | 60 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stativ |
| Segmenty nohou | 3 - dílný (2x vytahovatelný) |
| Doplňkové vlastnosti | Leveling device |
| Rukojeť | Rukojeť z plastu |
| Stativová hlava | 3 cestná hlava |
| Další funkce | Leveling device |
| Max. zatížení | 3000 g |
Více informací o produktu
- Statív na fotoaparát pro fotografie bez rozmazání a stabilitu na nerovném terénu, vhodný pro fotoaparáty, videokamery a chytré telefony
- Rychloupínací destička pro rychlou výměnu fotoaparátu
- Vodováha na podstavci
- S klikou pro plynulé nastavení výšky středového sloupku
- Pevné příčné vzpěry a flexibilní gumové nožky pro bezpečné umístění na nerovném povrchu
- Funkční rychloupínací zámky nohou pro rychlé a jednoduché zajištění délky nohy v jakékoli poloze
- Přenosná rukojeť
- Náhradní rychloupínací destička: Hama položka č. 00004154
Držák na smartphone:
- S tímto držákem lze připevnit všechny smartphony na stativ
- Univerzální držák připevněný šroubem pro zařízení bez závitu na stativ
- Extrémně flexibilní držák na mobilní telefon, vhodný pro šířku smartphonu od 5,8 do 8,3 cm (v horizontálním formátu) díky roztažné pružinové svorce
- Kompaktní design
- Ideální pro selfie fotografie a videa, video deníky, blogy, dovolené a život na cestách
- Žádné více kývající se nebo nakřivo pořízené selfie
- Pružinová svorka a výřez na povrchu zajišťují pevné uchopení, zatímco guma chrání tělo telefonu před poškrábáním
Obsah dodávky
- 1 stativ Star 153 3D
- 1 držák na smartphone
- 1 rychloupínací destička
- 1 taška
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi