"Trolley" TV stolek s kolečky, až 100 palců, výškově nastavitelný, černý
00220875
Ať už chceš představit svůj image film nebo nejnovější firemní čísla, nebo si jen užít další fotbalový zápas s hosty nebo zákazníky – s televizním stojanem na kolečkách můžeš svou televizi přesunout kamkoliv potřebuješ.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Special theft protection device
Se zařízením pro ochranu proti krádeži můžete televizi zajistit visacím zámkem
Cable Manager
Správce kabelů zajišťuje pořádek a potřebné uvolnění napětí
Easy-Fix-System
Rychlé a snadné umístění kdykoli: Jedním pohybem můžete televizor spontánně zarovnat podle svých přání – bez jakýchkoli nástrojů
Kola v díle
TV stolek s kolečky lze přesunout kamkoli v místnosti a umožňuje snadný přenos
Vhodné pro veřejné prostory
Testováno podle kritérií uznávaných testovacích ústavů pro použití ve veřejném sektoru, např. v hotelech, konferenčních místnostech, úřadech nebo na veletrzích
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Výškové nastavení ve 3 krocích
Snadné nastavení požadované výšky obrazovky pro ideální úhel pozorování
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučená velikost obrazovky | 124 - 254 cm (49" -100") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 254 cm (100") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 124 cm (49") |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Velikost obrazovky | 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 216 cm (85") 228,6 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 223,52 cm (88") 254 cm (100") 127 cm (50") 165 cm (65") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Max. zátěž základny | 25 kg |
| Max. zátěž TV držáku | 80 kg |
| VESA (od-do) | 400x400 - 1000x600 |
| VESA standard | 400 x 400 600 x 400 800 x 400 800 x 600 1000 x 600 |
| Rozměr - šířka | 68.3 cm |
| Rozměr - hloubka | 109.4 cm |
| Rozměr - výška | 168.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Pojízdný TV stojan |
| Doplňkové vlastnosti | Nastavení výšky |
Více informací o produktu
- Mobilní stojan na televizi pro televize s úhlopříčkou obrazovky od 124 cm do 254 cm (49" až 100")
- všestranné možnosti umístění díky 4 flexibilním kolečkům
- 4 brzdové zámky na kolečkách televizního stojanu zajišťují bezpečnou stabilitu na všech typech podlah při zastavení
- praktická odkládací plocha: stabilní police pro set-top boxy (např. přijímače), notebooky apod.
- integrovaný kabelový kanál udržuje pořádek a zabraňuje zamotání kabelů a zakopnutí
- držák na TV je vhodný pro obzvlášť velké televize až do velikosti 100" (254 cm)
- televizní vozík podporuje všechny VESA standardy od 400 x 400 do 1000 x 600
- vše v balení: s rozmanitým montážním příslušenstvím můžeš ihned začít
Obsah dodávky
- 1 vozík na TV „Trolley“
- Montážní materiál
- 1 návod k instalaci
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Vzhledem k rozmanitosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí zdí na trhu nemůže přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech se může stát, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodných upevňovacích materiálů.
- Pokud upevňovací materiál není součástí přiložené montážní sady, pořiď si vhodný upevňovací materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej sílu nebo vysoký tlak. Mohl bys poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se obrať na odborníky vyškolené k montáži tohoto produktu a nepokoušej se o montáž sám!
- Produkt neumisťuj na místa, kde by se mohli nacházet lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž přesahující maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi