TS39H, bezdrátový senzor k meteostanicím
00185850
Pro rozšíření různých meteostanic Hama o venkovní senzory
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Napájení | |
|---|---|
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AA (Mignon) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 6.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 3 cm |
| Rozměr - výška | 9 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Venkovní bezdrátové čidlo |
| Vlhkost vzduchu - rozsah měření | 20% až 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah měření | -20°C až +60°C |
Více informací o produktu
- Pro rozšíření různých meteostanic Hama o venkovní senzory
- Další venkovní senzory umožňují sledování počasí na různých místech
- Displej pro zobrazení teploty a vlhkosti vzduchu
- Venkovní senzor je kompatibilní s následujícími meteostanicemi: 00186380, 00186412
Obsah dodávky
- 1 venkovní senzor "TS39H"
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Varování
- Produkt je určen pouze pro soukromé, nikoli komerční použití.
- Používej produkt výhradně k určenému účelu.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunci.
- Nepřekračuj výkonové limity produktu uvedené v technických údajích.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou elektronické přístroje povoleny.
- Neotvírej produkt a nepokračuj v používání, pokud je poškozený.
- Nesnaž se produkt sám servisovat nebo opravovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
- Nespouštěj produkt na zem a nevystavuj ho silným otřesům.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztrácíš nárok na záruku.
- Ihned zlikviduj obalový materiál podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Tento produkt není hračka. Obsahuje malé části, které lze spolknout a představují riziko udušení.
Varování – baterie
- Důsledně dodržuj správnou polaritu baterií (označení + a -) a vlož je správně. Nedodržení může způsobit vytečení nebo výbuch baterií.
- Používej pouze baterie odpovídající uvedenému typu. Poznamenej si informace o správném výběru baterií, které jsou uvedeny v návodu k obsluze zařízení, pro pozdější použití.
- Před vložením baterií vyčisti kontakty baterií i protikontakty.
- Nedovol dětem měnit baterie bez dozoru.
- Vyměňuj všechny baterie v sadě současně.
- Nemíchej staré a nové baterie ani baterie různých typů nebo výrobců.
- Vyjmi baterie z produktů, které nebudou delší dobu používány (pokud nejsou připraveny pro nouzové použití).
- Nezkratovávej baterie.
- Nenabíjej baterie.
- Nevhazuj baterie do ohně a nevystavuj je vysokým teplotám.
- Nikdy baterie neotvírej, nepoškozuj, nepolykaj a nedovol, aby se dostaly do životního prostředí. Mohou obsahovat toxické a ekologicky škodlivé těžké kovy.
- Spotřebované baterie ihned vyjmi z produktu a ekologicky zlikviduj.
- Vyhýbej se skladování, nabíjení a používání baterií při extrémních teplotách a velmi nízkém tlaku vzduchu (např. ve velkých nadmořských výškách).
- Dávej pozor, aby baterie s poškozeným obalem nepřišly do styku s vodou.
- Uchovávej baterie mimo dosah dětí.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
