TV držák na zeď, otočný, naklápěný, 65" (165 cm) až 20 kg
00220823
Plná flexibilita v domácím kině: ať už je to tvé oblíbené křeslo nebo rohová pohovka, s tímto plně pohyblivým nástěnným držákem budou filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedět ve VIP salonku. Ideální pro televizory s plochou obrazovkou o úhlopříčce 81 až 165 cm (32" až 65")
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Cable Manager
Správce kabelů zajišťuje pořádek a potřebné uvolnění napětí
Easy-Fix-System
Rychlé a snadné umístění kdykoli: Jedním pohybem můžete televizor spontánně zarovnat podle svých přání – bez jakýchkoli nástrojů
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Plně kloubový držák televize
Pro ideální úhel pozorování: Tento držák televize se přizpůsobí vašim individuálním potřebám – ať už otáčením nebo nakláněním – takto funguje domácí zábava
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost |
| Doporučená velikost obrazovky | 81 - 165 cm (32" - 65") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 165 cm (65") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Naklápěcí Otočný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 43.5 cm |
| Vnější výška | 43.5 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 6.6 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 16.5 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 95 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 120 cm (47") 132 cm (52") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") |
| VESA (od-do) | 75x75 - 400x400 |
| VESA standard | 400 x 400 100 x 100 75 x 75 300 x 300 200 x 200 |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kloubů | 2 |
| Provedení | TV |
| Doplňkové vlastnosti | Organizér kabelů |
| Velikost montážních děr | do M8 |
| Max. zátěž | 20 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Rotace | 0 ° |
| Další funkce | Organizér kabelů |
| Minimální vzdálenost | 5.6 cm |
| Maximální vzdálenost | 22.2 cm |
| Rozsah otáčení | 180 ° |
Více informací o produktu
- Plná flexibilita v domácím kině: ať už je to tvé oblíbené křeslo nebo rohová pohovka, s tímto plně pohyblivým nástěnným držákem budou filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedět ve VIP salonku. Ideální pro televizory s plochou obrazovkou o úhlopříčce 81 až 165 cm (32" až 65")
- Držák na TV na zeď, zvlášť vhodný pro ploché televizory pro optimální umístění ploché obrazovky v každé místnosti, ideální pro otevřené obytné prostory
- podporuje všechny standardy VESA až do 400 x 400
- plynule naklápěcí až o +5/-12°
- otočný až o 180° na 2 kloubech
Obsah dodávky
- 1 nástěnný držák na TV
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Kromě různých instalačních doplňků dodávaných v balení doporučujeme také následující nástroje: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, měřicí pásmo, otevřený klíč a vodováhu.
Aby bylo možné využít plný rozsah pohybu, natahni kabel k plně vysunutému držáku na zeď pro TV a zajisti, aby měl kabel dostatek prostoru pro pohyb.
Pokud používáš držák na zeď pro TV s VESA standardem až do 200 x 200, nemusíš instalovat čtyři další ramena. Potřebuješ je pouze pro VESA standardy větší než 200 x 200.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Vzhledem k rozmanitosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí zdí na trhu nemůže přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech se může stát, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodných upevňovacích materiálů.
- Pokud upevňovací materiál není součástí přiložené montážní sady, pořiď si vhodný upevňovací materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej sílu nebo vysoký tlak. Mohl bys poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se obrať na odborníky vyškolené k montáži tohoto produktu a nepokoušej se o montáž sám!
- Produkt neumisťuj na místa, kde by se mohli nacházet lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž přesahující maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
FAQs
Mohu také pověsit svou zakřivenou televizi na nástěnný držák?
Ano, s přiloženými podložkami lze i televize s zakřivenou zadní částí snadno pověsit
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












