TV na zeď, naklápěcí, 305 cm (120 in) až 100 kg, vzdálenost od stěny 2,8 cm
00220844
Domácí kino může být u nás i na zdi! Tento držák na TV opravdu vytvoří atmosféru pro tvůj 120" televizor a ty si můžeš užít ten kinový zážitek přímo u sebe doma. Připrav si popcorn a brambůrky a filmový večer může začít.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Nízký profil
Plochý držák na stěnu pro televizi umožňuje moderní a prostorově úsporný design obytného prostoru
Malá vzdálenost od stěn
Díky malé vzdálenosti mezi stěnami se držák televize nenápadně zalíbí s obytným prostředím
Extrémně zatížitelný až do 100 kg
Extrémně pevné: pevná konstrukce umožňuje bezpečné připevnění televizorů vážících až 100 kg a s úhloúhlostí obrazovky až 120"
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost |
| Doporučená velikost obrazovky | 94 - 304,8 cm (37" - 120" ) |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 304,8 cm (120") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 95 cm (37") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Naklápěcí |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 116 cm |
| Vnější výška | 62.04 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 116 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 20.2 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 216 cm (85") 228,6 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 223,52 cm (88") 218.4 cm (86") 195 cm (77") 208 cm (82") 248,92 cm (98") 304,8 cm (120") 266,7 cm (105") 247,65 cm (97,5") 102 cm (40") 95 cm (37") 63" 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 155 cm (61") 120 cm (47") 181 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 1100x600 |
| VESA standard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 800 x 400 600 x 600 100 x 100 75 x 75 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 800 x 200 800 x 600 800 x 800 75 x 100 600 x 500 600 x 800 800 x 500 700 x 500 700 x 400 200 x 400 500 x 100 500 x 200 500 x 300 400 x 100 600 x 100 800 x 300 900 x 100 900 x 200 900 x 300 900 x 400 900 x 500 900 x 600 1000 x 100 1000 x 200 1000 x 300 1000 x 400 1000 x 500 1000 x 600 1100 x 200 1100 x 300 1100 x 400 1100 x 600 50 x 50 200 x 200 |
| Vzdálenost od zdi | 2.8 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | TV |
| Doplňkové vlastnosti | Vodováha |
| Velikost montážních děr | do M8 |
| Max. zátěž | 100 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Další funkce | Vodováha |
| Kvalita | Special |
| Minimální vzdálenost | 2.8 cm |
| Maximální vzdálenost | 2.8 cm |
Více informací o produktu
- Skvělé uchycení: obývací pokoj, kuchyň nebo ložnice – s tímto nástěnným držákem získáš ideální úhel pohledu i na velké a těžké televizory s plochou obrazovkou v každé místnosti, vhodný pro televize s úhlopříčkou od 94 do 305 cm (37" až 120")
- Podporuje všechny standardy VESA až do 1100 x 600
- Naklápění plynule od -12° do +5°
- S malou vodováhou pro snadnou a rychlou instalaci
- Design vyvinutý v Německu
Obsah dodávky
- 1 držák na TV na zeď
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 vodováha
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Kromě různých instalačních doplňků dodaných v balení doporučujeme také následující nástroje: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, měřicí pásmo, očkový klíč a vodováhu.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Vzhledem k rozmanitosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí zdí na trhu nemůže přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech se může stát, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodných upevňovacích materiálů.
- Pokud upevňovací materiál není součástí přiložené montážní sady, pořiď si vhodný upevňovací materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej sílu nebo vysoký tlak. Mohl bys poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se obrať na odborníky vyškolené k montáži tohoto produktu a nepokoušej se o montáž sám!
- Produkt neumisťuj na místa, kde by se mohli nacházet lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž přesahující maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












