TV na zeď, otočný, naklápěcí, extra plochý, 48" (122 cm) až 25 kg
00220848
Kinový zážitek doma je možný i v menších prostorách nebo minimalistických bydleních díky tomuto televiznímu držáku na zeď – ultra tenkému a přesto plně pohyblivému. Ať už u křesla, pohovky nebo jídelního stolu – náš plně pohyblivý televizní držák na zeď se přizpůsobí všem tvým polohám.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Následné zarovnání
Pokud je držák televize na stěně namontován mírně nakřivo, lze polohu televize horizontálně korigovat o několik stupňů
Cable Manager
Správce kabelů zajišťuje pořádek a potřebné uvolnění napětí
Easy-Fix-System
Rychlé a snadné umístění kdykoli: Jedním pohybem můžete televizor spontánně zarovnat podle svých přání – bez jakýchkoli nástrojů
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
Plně kloubový držák televize
Pro ideální úhel pozorování: Tento držák televize se přizpůsobí vašim individuálním potřebám – ať už otočný, naklápělý nebo vysouvací – takto funguje domácí zábava
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Malá vzdálenost od stěn
Díky velmi malé vzdálenosti mezi stěnami se držák televize nenápadně prolíná s obytným prostředím
Extrémně nenápadný
Ultra-plochý držák na televizi umožňuje moderní a úsporný obytný prostor
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost |
| Doporučená velikost obrazovky | 48 - 122 cm (19"-48") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 122 cm (48") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 48 cm (19") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Naklápěcí Otočný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliníkový odlitek Kov |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 24.3 cm |
| Vnější výška | 31.1 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 24 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 30.8 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 61 cm (24") 86 cm (34") 91 cm (36") 79 cm (31") 122 cm (48") 71 cm (28") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 81 cm (32") 50,8 cm (20") 76 cm (30") 48 cm (19") 102 cm (40") 70 cm (27") 95 cm (37") 107 cm (42") 66 cm (26") 58 cm (23") 117 cm (46") 114 cm (45") 110 cm (43") 29" 56 cm (22") 120 cm (47") 54,61 cm (21,5") |
| VESA (od-do) | 100x100 - 200x200 |
| VESA standard | 200 x 100 100 x 100 100 x 150 100 x 200 200 x 200 |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kloubů | 2 |
| Provedení | OLED TV |
| Doplňkové vlastnosti | Organizér kabelů |
| Velikost montážních děr | do M8 |
| Max. zátěž | 25 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 3 ° |
| Rotace | 6 ° |
| Další funkce | Organizér kabelů |
| Kvalita | Ultraslim |
| Minimální vzdálenost | 2.5 cm |
| Maximální vzdálenost | 41.03 cm |
| Rozsah otáčení | 180 ° |
Více informací o produktu
- Plná flexibilita v domácím kině: ať už je to tvoje oblíbené křeslo nebo rohová sedačka, s tímto plně pohyblivým, ultra tenkým nástěnným držákem budou filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedět ve VIP salonku. Ideální pro televizory s plochou obrazovkou o úhlopříčce 48 až 122 cm (19" až 48").
- Držák na TV na zeď zvlášť vhodný pro ultratenké OLED televizory pro optimální umístění ploché obrazovky v jakékoli místnosti, ideální pro otevřené obytné prostory
- díky inovativnímu designu je držák na zeď v složeném stavu téměř neviditelný
- plynule naklápěcí až o -12/+3°
- otočný až o 180° na 3 kloubech
- podporuje všechny VESA standardy až do 200 x 200
- s malou vodováhou pro snadnou a rychlou montáž
- design vyvinutý v Německu
Obsah dodávky
- 1 držák na TV na zeď
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 vodováha
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Kromě různých instalačních doplňků dodaných v balení doporučujeme také následující nástroje: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, měřicí pásmo, otevřený klíč a vodováhu.
Aby ses mohl(a) plně pohybovat, protáhni kabel až k plně vysunutému držáku na TV a ujisti se, že je dostatek místa pro pohyb kabelu.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Vzhledem k rozmanitosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí zdí na trhu nemůže přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech se může stát, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodných upevňovacích materiálů.
- Pokud upevňovací materiál není součástí přiložené montážní sady, pořiď si vhodný upevňovací materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej sílu nebo vysoký tlak. Mohl bys poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se obrať na odborníky vyškolené k montáži tohoto produktu a nepokoušej se o montáž sám!
- Produkt neumisťuj na místa, kde by se mohli nacházet lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž přesahující maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
FAQs
Mohu také pověsit svou zakřivenou televizi na nástěnný držák?
Ano, s přiloženými podložkami lze i televize s zakřivenou zadní částí snadno pověsit
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












