TV na zeď, otočný, naklápělý, vysouvací, 90" (229 cm) až 50 kg
00220837
Ať už si odpočíváš ve svém oblíbeném křesle, sleduješ svůj oblíbený seriál z gauče nebo fandíš fotbalu – tento televizní nástěnný držák zaručuje nejlepší úhel sledování pro tvou velkou televizi v jakékoliv pozici. Chybí už jen svačinky na domácí kino večer!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Následné zarovnání
Pokud je držák televize na stěně namontován mírně nakřivo, lze polohu televize horizontálně korigovat o několik stupňů
Easy-Fix-System
Rychlé a snadné umístění kdykoli: Jedním pohybem můžete televizor spontánně zarovnat podle svých přání – bez jakýchkoli nástrojů
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
Plně kloubový držák televize
Pro ideální úhel pozorování: Tento držák televize se přizpůsobí vašim individuálním potřebám – ať už otočný, naklápělý nebo vysouvací – takto funguje domácí zábava
Integrovaná správa kabelů
Pro čistou atmosféru života: Systém správy kabelů vede kabely úhledně za televizí – tím se předchází nepořádku a šetří místo, a vedení kabelů také chrání kabel před přetržením kabelu tím, že poskytuje úlevu od napětí
Až 90" a 50 kg
Extrémně odolný: pevná konstrukce s dvojitým ramenem umožňuje bezpečné připevnění televizorů vážících až 50 kg a úhloúhlosti obrazovky až 90 palců
TV mounting with VESA standard
Reliable mounting of TV sets with VESA standard from 200x200 to 600x500
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost |
| Doporučená velikost obrazovky | 94 - 229 cm (37" - 90") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 228,6 cm (90") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 95 cm (37") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Otočný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 63.7 cm |
| Vnější výška | 55.6 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 43.7 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 35 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 216 cm (85") 228,6 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 223,52 cm (88") 218.4 cm (86") 195 cm (77") 208 cm (82") 102 cm (40") 95 cm (37") 63" 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 155 cm (61") 120 cm (47") 181 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 200x200 - 600x500 |
| VESA standard | 400 x 200 400 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 600 x 500 200 x 400 200 x 200 |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kloubů | 5 |
| Provedení | TV |
| Doplňkové vlastnosti | Dvojité rameno Organizér kabelů Vodováha |
| Velikost montážních děr | do M8 |
| Max. zátěž | 50 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 2 ° |
| Rotace | 3 ° |
| Další funkce | Vodováha |
| Minimální vzdálenost | 6.6 cm |
| Maximální vzdálenost | 43.8 cm |
| Rozsah otáčení | 120 ° |
Více informací o produktu
- Dokonale nastav i velké televizory: držák na TV FULLMOTION umožňuje maximální flexibilitu i u těžkých, velkoformátových televizorů s úhlopříčkou od 94 do 229 cm (37" až 90") a váhou až do 50 kg
- obzvlášť vhodné pro velmi velké a ultratenké TV přístroje pro optimální umístění ploché obrazovky v každé místnosti
- podporuje všechny VESA standardy až do 600 x 500
- s TV nástěnným držákem je možné televizor plynule naklápět až o -12°/+2°
- díky 2 nosným ramenům je TV držák otočný až o 120° na 3 kloubech a vždy zajišťuje nejlepší pohled na dění, i přes místnosti a ve velkých sálech
- s vysouvacím otočným ramenem lze vzdálenost televizoru od zdi plynule a individuálně nastavit: vysunutí od 6,6 cm do 43,8 cm
Obsah dodávky
- 1 držák na TV FULLMOTION na zeď
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 vodováha
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Kromě různých instalačních doplňků dodaných v balení doporučujeme také následující nástroje: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, měřicí pásmo, otevřený klíč a vodováhu.
Aby ses mohl(a) plně pohybovat, protáhni kabel až k plně vysunutému držáku na TV a ujisti se, že je dostatek místa pro pohyb kabelu.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Vzhledem k rozmanitosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí zdí na trhu nemůže přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech se může stát, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodných upevňovacích materiálů.
- Pokud upevňovací materiál není součástí přiložené montážní sady, pořiď si vhodný upevňovací materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej sílu nebo vysoký tlak. Mohl bys poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se obrať na odborníky vyškolené k montáži tohoto produktu a nepokoušej se o montáž sám!
- Produkt neumisťuj na místa, kde by se mohli nacházet lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž přesahující maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
FAQs
Potřebuji samostatnou lihlinovou vodováhu pro instalaci?
Uzavřená vodováha je určena pouze pro hrubou orientaci. Doporučujeme zkontrolovat správné zarovnání pomocí upravené lihové vodováhy od specializovaného prodejce.
Mohu také pověsit svou zakřivenou televizi na nástěnný držák?
Ano, s přiloženými podložkami lze i televize s zakřivenou zadní částí snadno pověsit
Jak mohu po instalaci upravit polohu televize?
Aby se kompenzovalo mírné naklonění televize, povolte šrouby na stěně na drážkovaných otvorech. Pokud máte dostatek vůle na montážním prvku na straně zdi, posuňte ho do vodorovné polohy pomocí externí vodováhy. Pak šrouby znovu utáhni.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












