TV nástěnná montáž, naklápěcí, 191 cm (75") až 40 kg
00220808
Obývací pokoj, kuchyň nebo ložnice – s tímto nástěnným držákem získáš ideální úhel sledování ploché televize v jakékoli místnosti, vhodný pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 81 cm do 191 cm (32" až 75").
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Easy-Fix-System
Rychlé a snadné umístění kdykoli: Jedním pohybem můžete televizor spontánně zarovnat podle svých přání – bez jakýchkoli nástrojů
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost |
| Doporučená velikost obrazovky | 81 - 191 cm (32" - 75") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 191 cm (75") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Naklápěcí |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 44.5 cm |
| Vnější výška | 43 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 44.5 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 10.5 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 95 cm (37") 63" 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 155 cm (61") 120 cm (47") 132 cm (52") 145 cm (57") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 400x400 |
| VESA standard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 100 x 100 75 x 75 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 50 x 50 200 x 200 |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | TV |
| Doplňkové vlastnosti | Vodováha |
| Velikost montážních děr | do M8 |
| Max. zátěž | 40 kg |
| Náklon - | 15 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Rotace | 0 ° |
| Další funkce | Vodováha |
| Minimální vzdálenost | 5.2 cm |
| Maximální vzdálenost | 5.2 cm |
| Rozsah otáčení | 0 ° |
Více informací o produktu
- Obývací pokoj, kuchyň nebo ložnice – s tímto nástěnným držákem získáš ideální úhel sledování ploché televize v jakékoli místnosti, vhodný pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 81 cm do 191 cm (32" až 75").
- podporuje všechny VESA standardy až do 400 x 400
- plynule nastavitelný náklon o +5/-15°
- s malou vodováhou pro snadnou a rychlou montáž
Obsah dodávky
- 1 držák na TV na zeď
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 vodováha
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Kromě různých instalačních doplňků dodaných v balení doporučujeme také následující nástroje: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, měřicí pásmo, očkový klíč a vodováhu.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Potřebuji samostatnou lihlinovou vodováhu pro instalaci?
Uzavřená vodováha je určena pouze pro hrubou orientaci. Doporučujeme zkontrolovat správné zarovnání pomocí upravené lihové vodováhy od specializovaného prodejce.
Mohu také pověsit svou zakřivenou televizi na nástěnný držák?
Ano, s přiloženými podložkami lze i televize s zakřivenou zadní částí snadno pověsit
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












