TV nástěnná montáž, otočná, naklápětelná, vysouvací, 75" (191 cm) až 45 kg
00220836
Maraton seriálů na gauči s kamarády? Oblíbený film v pohodlí křesla? Snídaně u televize u jídelního stolu? Ať už sedíš kdekoliv a jakkoliv – náš plně mobilní televizní držák na zeď se přizpůsobí všem tvým polohám. Chybí už jen chutné pochutiny!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Následné zarovnání
Pokud je držák televize na stěně namontován mírně nakřivo, lze polohu televize horizontálně korigovat o několik stupňů
Cable Manager
Správce kabelů zajišťuje pořádek a potřebné uvolnění napětí
Easy-Fix-System
Rychlé a snadné umístění kdykoli: Jedním pohybem můžete televizor spontánně zarovnat podle svých přání – bez jakýchkoli nástrojů
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
Plně kloubový držák televize
Pro ideální úhel pozorování: Tento držák televize se přizpůsobí vašim individuálním potřebám – ať už otočný, naklápělý nebo vysouvací – takto funguje domácí zábava
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost |
| Doporučená velikost obrazovky | 94 - 191 cm (37" - 75") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 191 cm (75") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 95 cm (37") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Naklápěcí Otočný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 63.4 cm |
| Vnější výška | 58.2 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 27.9 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 35.1 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 102 cm (40") 95 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 120 cm (47") 132 cm (52") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") |
| VESA (od-do) | 200x200 - 600x500 |
| VESA standard | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 600 x 500 200 x 200 |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kloubů | 3 |
| Provedení | TV |
| Doplňkové vlastnosti | Organizér kabelů Vodováha |
| Velikost montážních děr | do M8 |
| Max. zátěž | 45 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 2 ° |
| Rotace | 3 ° |
| Další funkce | Vodováha |
| Minimální vzdálenost | 5.4 cm |
| Maximální vzdálenost | 47.8 cm |
| Rozsah otáčení | 180 ° |
Více informací o produktu
- Plná flexibilita v domácím kině: ať už je to tvoje oblíbené křeslo nebo rohová pohovka, s tímto plně pohyblivým nástěnným držákem budou filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedět ve VIP salonku. Ideální pro televizory s plochou obrazovkou s úhlopříčkou 94 až 191 cm (37" až 75").
- Držák na TV na zeď, zvlášť vhodný pro tenké televize pro optimální umístění ploché obrazovky v každé místnosti, ideální pro otevřené obytné prostory
- podporuje všechny VESA standardy až do 600 x 500
- plynule nastavitelný náklon až +2/-12°
- otočný až o 180° na 3 kloubech
- s malou vodováhou pro jednoduchou a rychlou montáž
Obsah dodávky
- 1 držák na TV na zeď
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 vodováha
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Kromě různých instalačních doplňků dodaných v balení doporučujeme také následující nástroje: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, měřicí pásmo, otevřený klíč a vodováhu.
Aby ses mohl(a) plně pohybovat, protáhni kabel až k plně vysunutému držáku na TV a ujisti se, že je dostatek místa pro pohyb kabelu.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Potřebuji samostatnou lihlinovou vodováhu pro instalaci?
Uzavřená vodováha je určena pouze pro hrubou orientaci. Doporučujeme zkontrolovat správné zarovnání pomocí upravené lihové vodováhy od specializovaného prodejce.
Mohu také pověsit svou zakřivenou televizi na nástěnný držák?
Ano, s přiloženými podložkami lze i televize s zakřivenou zadní částí snadno pověsit
Jak mohu po instalaci upravit polohu televize?
Aby se kompenzovalo mírné naklonění televize, povolte šrouby na stěně na drážkovaných otvorech. Pokud máte dostatek vůle na montážním prvku na straně zdi, posuňte ho do vodorovné polohy pomocí externí vodováhy. Pak šrouby znovu utáhni.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












