TV nástěnná montáž, otočná, nakloněná, 26" (66 cm) až 15 kg
00220820
Plná flexibilita v domácím kině: ať už je to tvoje oblíbené křeslo nebo rohová sedačka, s tímto plně pohyblivým nástěnným držákem budou filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedět v VIP salonku. Ideální pro ploché televize s úhlopříčkou obrazovky od 25 do 66 cm (10" až 26")
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Cable Manager
Správce kabelů zajišťuje pořádek a potřebné uvolnění napětí
Easy-Fix-System
Rychlé a snadné umístění kdykoli: Jedním pohybem můžete televizor spontánně zarovnat podle svých přání – bez jakýchkoli nástrojů
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Plně kloubový držák televize
Pro ideální úhel pozorování: Tento držák televize se přizpůsobí vašim individuálním potřebám – ať už otáčením nebo nakláněním – takto funguje domácí zábava
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost |
| Doporučená velikost obrazovky | 25 - 66 cm (10" - 26") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 66 cm (26") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 25 cm (10") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Naklápěcí Otočný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 12 cm |
| Vnější výška | 12 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 6.6 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 16.5 cm |
| Velikost obrazovky | 61 cm (24") 25 cm (10") 50,8 cm (20") 48 cm (19") 66 cm (26") 58 cm (23") 56 cm (22") |
| VESA (od-do) | 75x75 - 100x100 |
| VESA standard | 100 x 100 75 x 75 |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kloubů | 2 |
| Provedení | TV |
| Doplňkové vlastnosti | Organizér kabelů |
| Velikost montážních děr | do M8 |
| Max. zátěž | 15 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Rotace | 0 ° |
| Další funkce | Organizér kabelů |
| Minimální vzdálenost | 5.6 cm |
| Maximální vzdálenost | 22.2 cm |
| Rozsah otáčení | 180 ° |
Více informací o produktu
- Plná flexibilita v domácím kině: ať už je to tvoje oblíbené křeslo nebo rohová sedačka, s tímto plně pohyblivým nástěnným držákem budou filmoví a seriáloví nadšenci vždy sedět v VIP salonku. Ideální pro ploché televize s úhlopříčkou obrazovky od 25 do 66 cm (10" až 26")
- Držák na TV na zeď, zvlášť vhodný pro ploché televizory pro optimální umístění ploché obrazovky v každé místnosti, ideální pro otevřené obytné prostory
- také perfektně vhodný pro Amazon Echo Show 15
- podporuje všechny VESA standardy až do 100 x 100
- plynule naklápěcí až o +5/-12°
- otočný až o 180° na 2 kloubech
Obsah dodávky
- 1 nástěnný držák na TV
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Kromě různých instalačních doplňků dodaných v balení doporučujeme také následující nástroje: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, měřicí pásmo, otevřený klíč a vodováhu.
Aby ses mohl(a) plně pohybovat, protáhni kabel až k plně vysunutému držáku na TV a ujisti se, že je dostatek místa pro pohyb kabelu.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Vzhledem k rozmanitosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí zdí na trhu nemůže přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech se může stát, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodných upevňovacích materiálů.
- Pokud upevňovací materiál není součástí přiložené montážní sady, pořiď si vhodný upevňovací materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej sílu nebo vysoký tlak. Mohl bys poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se obrať na odborníky vyškolené k montáži tohoto produktu a nepokoušej se o montáž sám!
- Produkt neumisťuj na místa, kde by se mohli nacházet lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž přesahující maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
FAQs
Mohu také pověsit svou zakřivenou televizi na nástěnný držák?
Ano, s přiloženými podložkami lze i televize s zakřivenou zadní částí snadno pověsit
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












