TV nástěnný držák FULLMOTION "Ultraslim", 600x400, 229 cm (90"), černý
00220851
Dokonale prezentuj svůj prémiový televizor s naší světovou novinkou: tento ultra tenký a přitom plně mobilní nástěnný držák promění tvůj televizor v obraz. Okouzlující technologie a promyšlený koncept pro tvůj interiér!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Včetně spiritinály
Zahrnutí vodováhy pro snadnou a rychlou instalaci
Vrtací šablona pro označení vrtných otvorů
Díky vrtné šabloně snadné označení vrtných otvorů bez nutnosti přikládat držák na zeď
Následné zarovnání
Pokud je držák televize na stěně namontován mírně nakřivo, lze polohu televize horizontálně korigovat o několik stupňů
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností a desetiletou zárukou: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Plně kloubový držák televize
Pro ideální úhel pozorování: Tento držák televize se přizpůsobí vašim individuálním potřebám – ať už otočný, naklápělý nebo vysouvací – takto funguje domácí zábava
Integrovaná správa kabelů
Pro čistou atmosféru života: Systém správy kabelů vede kabely úhledně za televizí – tím se předchází nepořádku a šetří místo, a vedení kabelů také chrání kabel před přetržením kabelu tím, že poskytuje úlevu od napětí
Až 90" a 50 kg
Extrémně odolný: pevná konstrukce s dvojitým ramenem umožňuje bezpečné připevnění televizorů vážících až 50 kg a úhloúhlosti obrazovky až 90 palců
Extrémně nízký profil 2,3 cm
Ultra štíhlý a nenápadný: Díky malé vzdálenosti stěn 2,3 cm se držák televize nenápadně zalíbí s obytným prostředím, šetří místo a dává vám veškerou svobodu potřebnou k navrhování místnosti
Ideální pro super-ploché televize
Inovativně konstruované: design nástěnného držáku je přizpůsoben ultra-plochým televizorům a je ideální pro zejména ploché obrazovky, jako jsou OLED televizory
Montáž televizoru se standardem VESA
Spolehlivé montáže televizorů podle standardu VESA od 200x200 do 600x400
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost |
| Doporučená velikost obrazovky | 94 - 229 cm (37" - 90") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 228,6 cm (90") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 95 cm (37") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Výsuvný Naklápěcí Otočný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliníkový odlitek Kov |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 64.5 cm |
| Vnější výška | 44 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 35 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 24 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 216 cm (85") 228,6 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 223,52 cm (88") 218.4 cm (86") 195 cm (77") 208 cm (82") 102 cm (40") 95 cm (37") 63" 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 155 cm (61") 120 cm (47") 181 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 200x200 - 600x400 |
| VESA standard | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 500 x 400 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet kloubů | 4 |
| Provedení | OLED TV |
| Doplňkové vlastnosti | Dvojité rameno Organizér kabelů Vodováha |
| Velikost montážních děr | do M8 |
| Max. zátěž | 50 kg |
| Náklon - | 10 ° |
| Rotace | 2 ° |
| Další funkce | Vodováha |
| Kvalita | Ultraslim |
| Minimální vzdálenost | 2.3 cm |
| Maximální vzdálenost | 27.8 cm |
| Rozsah otáčení | 60 ° |
Více informací o produktu
- Superplochý televizní držák na zeď kombinuje praktické a estetické požadavky, a to i pro velké televize: stylový a nenápadný formát pro domácí kino pocit z každého úhlu sledování, ideální pro ultratenké televize s úhlopříčkou obrazovky od 94 do 229 cm (37" až 90")
- vždy perfektní vzdálenost od televize: otočné rameno umožňuje maximální vzdálenost od zdi 27,8 cm
- bez mezer: díky inovativnímu ultraslim designu je extra tenký nástěnný držák v složeném stavu téměř neviditelný s minimální vzdáleností od zdi 23 mm
- s TV nástěnným držákem lze televizi plynule naklonit až o -10°
- Fullmotion v akci: plně pohyblivé otočné rameno na TV zařízení lze natočit až o 60° a vždy zajistí nejlepší pohled na dění, i přes více místností, např. při otevřeném obývacím a jídelním pokoji
- zvlášť vhodné pro ultratenké OLED televize, které s Ultra-Slim nástěnným držákem vypadají, jako by visely přímo na zdi jako obraz
- mimořádně pohodlné a úsporné na místo pro optimální umístění ploché obrazovky v každé místnosti
- s Easy-Fix systémem lze všechny funkce jednoduše a plynule nastavit a zafixovat
- design vyvinutý v Německu
Obsah dodávky
- 1 držák na TV FULLMOTION na zeď
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 vodováha
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Kromě různých instalačních doplňků dodaných v balení doporučujeme také následující nástroje: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, měřicí pásmo, otevřený klíč a vodováhu.
Aby ses mohl(a) plně pohybovat, protáhni kabel až k plně vysunutému držáku na TV a ujisti se, že je dostatek místa pro pohyb kabelu.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Vzhledem k rozmanitosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí zdí na trhu nemůže přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech se může stát, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodných upevňovacích materiálů.
- Pokud upevňovací materiál není součástí přiložené montážní sady, pořiď si vhodný upevňovací materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej sílu nebo vysoký tlak. Mohl bys poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se obrať na odborníky vyškolené k montáži tohoto produktu a nepokoušej se o montáž sám!
- Produkt neumisťuj na místa, kde by se mohli nacházet lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž přesahující maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












