TV nástěnný držák, pevný, proti krádeži, 165 cm (65") až 50 kg
00220858
Hotel, schůzka nebo veletrh – s tímto nástěnným držákem si užiješ přímý pohled na plochou TV v jakékoli místnosti, vhodný pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 81 do 165 cm (32" až 65")
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Jednoduché odemykání
Tahem za uvolňovací kabely se mechanismus uvolní a televize může být vyjmuta
Speciální protikrádežní zařízení
Protikradové zařízení umožňuje zajistit televizi visacím zámkem a zablokovat systém odemykání
Easy-Fix-System
Rychlé a snadné umístění kdykoli: Jedním pohybem můžete televizor spontánně zarovnat podle svých přání – bez jakýchkoli nástrojů
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Na veřejnosti |
| Doporučená velikost obrazovky | 81 - 165 cm (32" - 65") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 165 cm (65") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Fixní Naklápěcí |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 44.8 cm |
| Vnější výška | 42.48 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 44.8 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 15 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 95 cm (37") 63" 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 155 cm (61") 120 cm (47") 132 cm (52") 145 cm (57") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 100x100 - 400x400 |
| VESA standard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 100 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 100 x 200 200 x 200 |
| Vzdálenost od zdi | 6.4 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | TV |
| Doplňkové vlastnosti | Lockable Vodováha |
| Velikost montážních děr | do M8 |
| Max. zátěž | 50 kg |
| Náklon - | 0 ° |
| Náklon + | 0 ° |
| Rotace | 0 ° |
| Další funkce | Pojistka |
| Kvalita | Professional |
| Rozsah otáčení | 0 ° |
Více informací o produktu
- Hotel, schůzka nebo veletrh – s tímto nástěnným držákem si užiješ přímý pohled na plochou TV v jakékoli místnosti, vhodný pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 81 do 165 cm (32" až 65")
- testováno podle kritérií uznávaných zkušebních institutů pro použití ve veřejných prostorách, například v hotelích, konferenčních místnostech, restauracích nebo barech
- mimořádně pohodlné a úsporné na místo pro optimální umístění ploché obrazovky v jakékoli místnosti
- nahoru sklápěcí ramena: více místa při montáži, další kabely lze rychle a snadno připojit
- odstraněním visacího zámku a kovového krytu je držák znovu volně přístupný a televizi lze sundat
- odemykací šňůry lze neviditelně uložit pomocí magnetů
- podporuje všechny VESA standardy až do 400 x 400
- s malou vodováhou pro snadnou a rychlou montáž
- design vyvinutý v Německu
Obsah dodávky
- 1 nástěnný držák na TV
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 vodováha
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Visací zámek není součástí dodávky.
Vezmi prosím na vědomí, že průměr západky visacího zámku musí být 4 až 6 mm.
Držák lze odemknout a TV odstranit pouze v případě, že není připevněn žádný visací zámek.
Kromě různých instalačních doplňků, které jsou součástí balení, doporučujeme také následující nástroje: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, měřicí pásmo, vodováhu.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Vzhledem k rozmanitosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí zdí na trhu nemůže přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech se může stát, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodných upevňovacích materiálů.
- Pokud upevňovací materiál není součástí přiložené montážní sady, pořiď si vhodný upevňovací materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej sílu nebo vysoký tlak. Mohl bys poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se obrať na odborníky vyškolené k montáži tohoto produktu a nepokoušej se o montáž sám!
- Produkt neumisťuj na místa, kde by se mohli nacházet lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž přesahující maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
FAQs
Mohu také pověsit svou zakřivenou televizi na nástěnný držák?
Ano, s přiloženými podložkami lze i televize s zakřivenou zadní částí snadno pověsit
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












