TV nástěnný držák, portrét a krajina, 80" (203 cm) až 50 kg
00220857
Držák na TV s funkcí na výšku i na šířku dělá z ploché obrazovky ideální prezentační médium, vhodné pro úhlopříčky obrazovky od 94 do 203 cm (37" až 80")
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
Funkce rotace pro orientaci na výšku a na šířku
Funkce 360° pro portrétní a krajinný formát: Díky rotační funkci můžete televizi flexibilně přizpůsobit podmínkám svého používání – ideální pro konferenční a prezentační místnosti, výstavbu veletrhů a video stěny
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Na veřejnosti |
| Doporučená velikost obrazovky | 94 - 203 cm (37" - 80") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 203 cm (80") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 95 cm (37") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Rotace (pivot) |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel Hliník |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 63 cm |
| Vnější výška | 44.9 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 23 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 23 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 100.3 cm (39.5") 195 cm (77") 102 cm (40") 95 cm (37") 63" 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 155 cm (61") 120 cm (47") 181 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 200x200 - 600x400 |
| VESA standard | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 400 x 300 300 x 300 300 x 200 350 x 350 400 x 600 200 x 200 |
| Vzdálenost od zdi | 4.5 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | TV |
| Velikost montážních děr | do M8 |
| Max. zátěž | 50 kg |
| Rotace | 360 ° |
| Kvalita | Special |
Více informací o produktu
- Držák na TV s funkcí na výšku i na šířku dělá z ploché obrazovky ideální prezentační médium, vhodné pro úhlopříčky obrazovky od 94 do 203 cm (37" až 80")
- velmi pohodlné a úsporné na místo pro optimální umístění ploché obrazovky v každé místnosti
- jednoduché ovládání: zatáhni za uvolňovací šňůru, tím se uvolní zajištění, potom nastav TV do požadovaného portrétového nebo krajinného režimu a šňůru pusť a zajisti
- testováno podle kritérií uznávaných zkušebních institutů pro použití ve veřejných prostorách, například v hotelích nebo konferenčních místnostech
- podporuje všechny standardy VESA až do 600 x 400
- design vyvinutý v Německu
Obsah dodávky
- 1 nástěnný držák na TV
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Kromě různých instalačních doplňků dodaných v balení doporučujeme také následující nástroje: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, měřicí pásmo, otevřený klíč a vodováhu.
Aby ses mohl(a) plně pohybovat, protáhni kabel až k plně vysunutému držáku na TV a ujisti se, že je dostatek místa pro pohyb kabelu.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Vzhledem k rozmanitosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí zdí na trhu nemůže přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech se může stát, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodných upevňovacích materiálů.
- Pokud upevňovací materiál není součástí přiložené montážní sady, pořiď si vhodný upevňovací materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej sílu nebo vysoký tlak. Mohl bys poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se obrať na odborníky vyškolené k montáži tohoto produktu a nepokoušej se o montáž sám!
- Produkt neumisťuj na místa, kde by se mohli nacházet lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž přesahující maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












