TV nástěnný držák TILT, 191 cm (75"), černý
00118069
Pro instalaci televizorů s plochou obrazovkou o velikosti od 81 do 191 cm (32 až 75")
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Easy-Fix-System
Rychlé a snadné umístění kdykoli: Jedním pohybem můžete televizor spontánně zarovnat podle svých přání – bez jakýchkoli nástrojů
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučená velikost obrazovky | 81 - 191 cm (32" - 75") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 191 cm (75") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Naklápěcí |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocelový plech |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 45.4 cm |
| Vnější výška | 41.8 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 20.4 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 45.4 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 191 cm (75") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 95 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 110 cm (43") 120 cm (47") 132 cm (52") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") |
| VESA (od-do) | 75x75 - 400x400 |
| VESA standard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 100 x 100 75 x 75 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 300 x 200 200 x 400 200 x 200 |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | TV |
| Doplňkové vlastnosti | Vodováha |
| Velikost montážních děr | do M6 |
| Max. zátěž | 35 kg |
| Náklon - | 10 ° |
| Náklon + | 0 ° |
| Rotace | 0 ° |
| Další funkce | Vodováha |
| Kvalita | Basic |
| Minimální vzdálenost | 2.4 cm |
| Maximální vzdálenost | 2.4 cm |
| Rozsah otáčení | 0 ° |
Více informací o produktu
- Pro instalaci televizorů s plochou obrazovkou o velikosti od 81 do 191 cm (32 až 75")
- optimální umístění ploché obrazovky v každé místnosti
- podporuje všechny VESA standardy až do 400 x 400
- plynule naklápěcí až do -10°
Obsah dodávky
- 1 nástěnný držák na TV s naklápěním
- Montážní materiál
- 1 vodováha
- 1 instalační návod
Informace pro spotřebitele
Pokud chceš svůj televizor nainstalovat velmi blízko ke zdi, tento televizní držák na zeď je přesně ten pravý pro tvé potřeby. Pokud ale chceš mít větší vzdálenost od zdi, jednoduše použij přiložený distanční kroužek.
Kromě různých instalačních příslušenství, která jsou součástí balení, doporučujeme také následující nástroje pro instalaci: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, metr, otevřený klíč a vodováhu.
Hmoždinky a šrouby dodávané s tímto televizním držákem jsou vhodné pouze pro betonové a plné cihlové zdi. Před instalací si prosím zkontroluj svou zeď. Pokud je zeď z jiného materiálu, pořiď si vhodné hmoždinky a šrouby u specializovaného prodejce.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Neinstaluj produkt na místech, kde by se mohli pohybovat lidé.
- Po instalaci produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu pravidelně opakuj (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž, která překračuje maximální povolené rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky.
- Při nastavování dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky a nebyla překročena maximální přípustná nosnost.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
Varování
- Vzhledem k rozmanitosti koncových zařízení a konstrukcí zdí na trhu nemusí přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- V ojedinělých případech může být šroub pro připevnění koncového zařízení na nástěnný držák příliš dlouhý.
- Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pouze pro betonové a plné cihlové zdi.
- Před montáží si přečti návod k použití svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodného montážního materiálu.
- Pokud montážní materiál není součástí dodané sady, zajisti si vhodný montážní materiál v odborném obchodě.
- Při jiných typech materiálů a konstrukcí zdi, na kterou bude zařízení instalováno, si zajisti vhodný montážní materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej násilí ani velkou sílu. Můžeš tím poškodit své zařízení nebo nástěnný držák.
- V případě pochybností se na montáž tohoto produktu obrať na odborníky a nepokoušej se o to sám!
FAQs
Potřebuji samostatnou lihlinovou vodováhu pro instalaci?
Uzavřená vodováha je určena pouze pro hrubou orientaci. Doporučujeme zkontrolovat správné zarovnání pomocí upravené lihové vodováhy od specializovaného prodejce.
Mohu také pověsit svou zakřivenou televizi na nástěnný držák?
Ano, s přiloženými podložkami lze i televize s zakřivenou zadní částí snadno pověsit
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












