TV nástěnný držák TILT "Ultraslim", 229 cm (90"), 600x400, plochý, antracit
00220846
Super plochý, jednoduše spolehlivý a prakticky neviditelný: díky svému inovativnímu designu nastavuje extra plochý držák na televizor Ultraslim scénu pro tvůj plochý televizor jako obraz a zmenšuje vzdálenost od zdi na absolutní minimum. To je čistá estetika pro tvůj obývák!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Včetně spiritinály
Zahrnutí vodováhy pro snadnou a rychlou instalaci
Jednoduché odemykání
Tahem za uvolňovací kabely se mechanismus uvolní a televize může být vyjmuta
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně vysoce kvalitních kolíků Fischer můžete začít hned
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností a desetiletou zárukou: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Extrémně nízký profil, 2 cm
Ultra štíhlý a nenápadný: Díky malé vzdálenosti od stěn 2 cm se držák televize nenápadně začlení do živého světa, šetří místo a dává vám veškerou svobodu potřebnou k navrhování místnosti
Montáž televizoru se standardem VESA
Spolehlivé uchycení televizorů podle standardu VESA od 50x50 do 600x400
Ideální pro super-ploché televize
Inovativně konstruované: design nástěnného držáku je přizpůsoben ultra-plochým televizorům a je ideální pro zejména ploché obrazovky, jako jsou OLED televizory
2 Nastavení výšky
Nejlepší výhledy díky dvěma různým výškovým nastavením: po namontování nástěnného držáku lze televizi zvednout do dvou různých výšek držáku
Až 90" a 80 kg
Extrémně odolný: pevná konstrukce s dvojitým ramenem umožňuje bezpečné připevnění televizorů vážících až 80 kg a úhlopříčky obrazovky až 90 palců
Nekonečně nastavitelný o -15°
Pro ideální úhel pozorování, i z pohovky a postele: držák televize lze nastavit plynule o -15° a přizpůsobuje se vašim individuálním potřebám – ať už sedíte nebo ležíte
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Inteligentní zarovnání
Po instalaci lze konzoli vodorovně zarovnat na stěnu pomocí štěrbinových otvorů
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Oblast použití | Domácnost |
| Doporučená velikost obrazovky | 94 - 229 cm (37" - 90") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 228,6 cm (90") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 95 cm (37") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Naklápěcí |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá Antracitová |
| Barva | Antracitová |
| Barva | Šedá Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Vnější šířka | 67.4 cm |
| Vnější výška | 48.1 cm |
| Upevňovací modul (šířka) | 67.4 cm |
| Upevňovací modul (délka) | 5 cm |
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 216 cm (85") 228,6 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 198 cm (78") 200 cm (79") 223,52 cm (88") 218.4 cm (86") 195 cm (77") 208 cm (82") 102 cm (40") 95 cm (37") 63" 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 155 cm (61") 120 cm (47") 181 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 600x400 |
| VESA standard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 100 x 100 75 x 75 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 200 x 400 400 x 100 600 x 100 100 x 200 50 x 50 200 x 200 |
| Vzdálenost od zdi | 2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | TV |
| Doplňkové vlastnosti | Vodováha |
| Velikost montážních děr | do M8 |
| Max. zátěž | 80 kg |
| Náklon - | 15 ° |
| Náklon + | 0 ° |
| Rotace | 3 ° |
| Další funkce | Vodováha |
| Kvalita | Ultraslim |
Více informací o produktu
- Superplochý televizní držák na zeď kombinuje praktické a estetické požadavky, a to i pro velké televize: stylový a nenápadný formát pro domácí kino pocit z každého úhlu sledování, ideální pro ultratenké televize s úhlopříčkou obrazovky od 94 do 229 cm (37" až 90")
- prakticky bez mezery od televize: ultratenký držák na zeď má extra malou vzdálenost od zdi pouhých 20 mm
- vždy perfektní úhel pohledu: držák televize lze snadno naklopit dopředu a vždy zajistí nejlepší výhled na dění, i když pohodlně sleduješ televizi ze sedačky nebo postele
- minimalistický, elegantní a úsporný na místo pro optimální umístění ploché obrazovky v každé místnosti, díky flexibilnímu náklonu lze také namontovat výše na zeď
- bez mezer: díky inovativnímu ultratenkému designu je extra plochý držák na zeď za televizí v sklopeném stavu téměř neviditelný
- obzvlášť vhodný pro ultratenké OLED televizory, které s ultra slim držákem na zeď visí jako obraz přímo na zdi
- robustní držák na televizi z extra pevného materiálu (ocel)
- výškově nastavitelný o 103 mm (v závislosti na velikosti obrazovky a poloze VESA otvorů)
- design vyvinutý v Německu
Obsah dodávky
- 1 držák na TV na zeď
- Montážní materiál včetně Fischer hmoždinek
- 1 vodováha
- 1 návod k instalaci
Informace pro spotřebitele
Kromě různých instalačních doplňků dodaných v balení doporučujeme také následující nástroje: vrtačku, tužku, šroubovák, elektrický šroubovák, měřicí pásmo, očkový klíč a vodováhu.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Vzhledem k rozmanitosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí zdí na trhu nemůže přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech se může stát, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že přiložené hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o typu a rozměrech vhodných upevňovacích materiálů.
- Pokud upevňovací materiál není součástí přiložené montážní sady, pořiď si vhodný upevňovací materiál v odborném obchodě.
- Při montáži nikdy nepoužívej sílu nebo vysoký tlak. Mohl bys poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se obrať na odborníky vyškolené k montáži tohoto produktu a nepokoušej se o montáž sám!
- Produkt neumisťuj na místa, kde by se mohli nacházet lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby nebyla připevněna zátěž přesahující maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatěžován asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi












