TV stojan, otočný, naklápěcí, výškově nastavitelný, 165 cm (65"), do 40 kg
00220869
Obývací pokoj, ložnice nebo kancelář – s touto TV základnou pro umístění na komody, televizní skříňky a příborníky získáš ideální úhel sledování ploché televize v jakékoli místnosti, vhodné pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 81 cm do 165 cm (32" až 65").
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Vedení kabelů
Skryté vedení kabelů pro lepší pohled
Plně kloubový stojan
Plně pohyblivá alternativa pro pevné původní televizní nožičky pro dokonale zarovnaný úhel sledování
5 nastavení výšky
5 různých nastavení výšky pro montáž televize do optimální výšky
Elegantní design
Moderní televizní stolek jako poutavý předmět pro jakýkoli styl vybavení
10letá záruka
10letá záruka: záruka dlouhověkosti, daleko přesahující zákonnou záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na jistotu s naší testovanou bezpečností: náročné testy zatížení, stability a funkčnosti zaručují vysoké standardy kvality
Součástí je montážní materiál
Vše je součástí balení: Díky široké nabídce montážních doplňků včetně sady šroubů můžete začít hned
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučená velikost obrazovky | 81 - 165 cm (32" - 65") |
| Doporučená velikost obrazovky max. | 165 cm (65") |
| Doporučená velikost obrazovky min. | 81 cm (32") |
| Vhodné pro | TV |
| Varianta | Naklápěcí Otočný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Ocel |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Velikost obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 86 cm (34") 152 cm (60") 91 cm (36") 122 cm (48") 84 cm (33") 89 cm (35") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 123 cm (49") 81 cm (32") 102 cm (40") 95 cm (37") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 110 cm (43") 120 cm (47") 132 cm (52") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| Spodní část (šířka) | 90.5 cm |
| Spodní část (délka) | 34.22 cm |
| Hmotnost | 40 g |
| VESA standard | 400 x 200 400 x 400 600 x 400 400 x 300 300 x 300 300 x 200 200 x 200 |
| Rozměr - šířka | 90.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 34.2 cm |
| Rozměr - výška | 83 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Nastavení výšky Organizér kabelů |
| Velikost montážních děr | M8 |
| Max. zátěž | 40 kg |
| Náklon - | 10 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Rotace | 6 ° |
| Další funkce | Organizér kabelů |
| Rozsah otáčení | 70 ° |
Více informací o produktu
- Obývací pokoj, ložnice nebo kancelář – s touto TV základnou pro umístění na komody, televizní skříňky a příborníky získáš ideální úhel sledování ploché televize v jakékoli místnosti, vhodné pro ploché obrazovky s úhlopříčkou od 81 cm do 165 cm (32" až 65").
- ideální jako úsporná a stylová náhrada pro umístění na úzkých kusech nábytku
- pevná náhrada za úzké nohy dodávané s plochými televizory – dělá televizor bezpečnějším před divokými dětmi a domácími mazlíčky
- protiskluzový povrch zajišťuje stabilní držení a chrání nábytek
- podporuje všechny VESA standardy od 200 x 200 až do 600 x 400
- výškově nastavitelný o 15,5 cm
- plynule naklápěcí až o +5°/-10°
- otočný až o 70°
Obsah dodávky
- 1 televizní stojan
- Montážní hardware
- 1 instalační návod
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Při různorodosti dostupných koncových zařízení a konstrukcí stěn na trhu nemusí přiložená montážní sada pokrýt všechny možnosti.
- Ve vzácných případech se může stát, že šrouby k připevnění koncového zařízení na držák jsou příliš dlouhé.
- Vezmi na vědomí, že dodané hmoždinky jsou schválené pro plné, duté a deskové stavební materiály.
- Před montáží si přečti návod k obsluze svého koncového zařízení. Obvykle obsahuje informace o druhu a rozměrech vhodného upevňovacího materiálu.
- Zajisti si vhodný upevňovací materiál pro montáž koncového zařízení v odborném obchodě, pokud není součástí přiložené montážní sady.
- Při montáži nikdy nepoužívej násilí nebo velkou sílu. Můžeš poškodit své koncové zařízení nebo držák.
- V případě pochybností se na montáž tohoto produktu obrať na odborníky a nepokoušej se o to sám!
- Produkt nemontuj na místa, pod kterými by se mohli pohybovat lidé.
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Tuto kontrolu opakuj pravidelně (alespoň čtvrtletně).
- Dávej pozor, aby nebyla překročena maximální přípustná nosnost produktu a aby na něj nebyla zavěšena zátěž, která překračuje maximální přípustné rozměry.
- Dávej pozor, aby produkt nebyl zatížen asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostní odstup kolem připevněné zátěže (v závislosti na modelu).
- Při poškození produktu okamžitě odstraň připevněnou zátěž a nepoužívej produkt dál.
- Nepřipevňuj na produkt žádné další předměty.
Poznámka – komerční použití
- Při komerčním použití platí zvýšená povinnost péče.
- Dodržuj předpisy o prevenci úrazů sdružení profesních pojišťoven pro elektrická zařízení a provozní prostředky a všechny ostatní platné zákonné předpisy vztahující se na dané odvětví a/nebo místo použití, stejně jako všechny předpisy o prevenci úrazů příslušných profesních pojišťoven a pojišťoven proti úrazům!
- Montáž držáku musí provádět vyškolený personál nebo odborník.
- Produkt a připevněnou zátěž navíc zajisti – v souladu s platnými předpisy pro místo použití – vhodnými zařízeními (např. záchytným lanem) proti pádu.
- Pravidelně prováděj kontroly bezpečné montáže a funkce, stejně jako správného stavu produktu, kvalifikovaným a vyškoleným personálem a tyto kontroly dokumentuj.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi