Univerzální anténní zásuvka "Skitu", průchozí zásuvka, 10 dB, 4v1
00205355
SAT / anténní vysílací zásuvka s připojením kompatibilním s kanálem zpětné vazby pro obousměrné aplikace na SAT nebo širokopásmových kabelových sítích pro příjem SAT/kabel/Internet/telefon/Unicable
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
4in1
Možné paralelní využití SAT, kabelové TV, internetu a telefonu
Zpětný kanál
Přípojka vhodná pro zpětný kanál pro interaktivní použití např. internet nebo telefon pomocí kabelového modemu
Vhodné pro unicable
Vhodné pro unicable pro připojení do jednokabelových systémů dle EN 50494
Triple Play
Televize, telefon a internet (Triple) pomocí jednoho vedení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Průchozí zásuvka |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Propojovací útlum | 10 dB |
| Frekvenční rozsah | 5 Mhz - 2200 Mhz |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Čistě bílá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 68 mm |
| Rozměr - šířka | 68 mm |
| Rozměr - výška | 39 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | S krytem a rámem |
Více informací o produktu
- SAT / anténní vysílací zásuvka s připojením kompatibilním s kanálem zpětné vazby pro obousměrné aplikace na SAT nebo širokopásmových kabelových sítích pro příjem SAT/kabel/Internet/telefon/Unicable
- vhodné pro příjem DVB-S/-C/-T
- multimediálně vhodné díky zpětnému kanálu 5 až 65 MHz (Internet/telefon)
- internetový signál je přijímán na TV zásuvce
- SAT připojení s diodovou oddělovací ochranou
- prodloužená F-zásuvka (snadná montáž)
- vhodné pro kryty podle německé normy, např. pro Busch+Jäger
- ideální pro HDTV
Technické údaje:
- Frekvenční rozsah: 5 až 2200 MHz
při SAT připojení: 950 až 2200 MHz
- útlum připojení: 10 dB ±1,5 dB
- průchozí útlum SAT <3 dB
při TV připojení: 109 až 865 MHz
- zpětný kanál: 5 až 65 MHz
- útlum připojení: 12 dB ±1,0 dB
- průchozí útlum: <2 dB
při rádiovém připojení: 87,5 až 108 MHz
- útlum připojení: 12 dB ±1,5 dB
- průchozí útlum: <2 dB
- Připojení:
F-konektor: SAT/Unicable
IEC (koaxiální konektor): anténa/kabel (Internet/telefon)
IEC (koaxiální spojka): rádio
Obsah dodávky
- 1 univerzální anténní zásuvka "Skitu"
- 1 povrchový rámeček
- 1 krycí deska
- Montážní materiál
Informace pro spotřebitele
Pro současné používání kabelové televize a internetu/telefonu je třeba použít datovou TV/rozdělovač.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
