Univerzální automobilový organizér, velký, černý
00083963
Jak už to tak často bývá: jdeš po práci nakupovat a nemáš tašku na přenášení nákupů. Když je složený, můžeš si tento organizér nechat v autě, a když ho rozložíš, je neuvěřitelně prostorný, což ho dělá ideálním, pokud chceš nakupovat na několik dní.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Zavazadlový prostor |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 38.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 53 cm |
| Rozměr - výška | 27 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet přihrádek | 9 |
Více informací o produktu
- Organizér, který je ideální pro přepravu nebo uložení různých doplňků či nákupu v kufru auta
- Lze složit, když se nepoužívá
- Zabraňuje tomu, aby se tvoje doplňky během jízdy kutálely
- Rozdělený na tři přihrádky; s elastickou páskou, síťovanou přihrádkou a dvěma uzamykatelnými přihrádkami
- Velikost organizéru lze zmenšit na polovinu pomocí rychloupínacího zapínání
- Madla pro snadný přenos
- Organizér se připevňuje k autu pomocí pevně integrované suché pásky na spodní straně
- Obsahuje 30 cm suchou pásku (lepící upevnění) pro flexibilní a pevné přichycení
Obsah dodávky
- 1 univerzální automobilový organizér
- 1 suchý zip
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi