Univerzální čistící hadřík, 20 x 20 cm, žlutý
00181423
Pro čištění LP desek, CD, DVD, Blu-Ray a všech typů skla, plastu, kovu atd.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Antistatický efekt
Antistatický efekt zabraňuje obnovení prachu po čištění
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | Univerzální |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Mikrovlákno |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Žlutá |
| Barva | Žlutá |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Množství | 1 Pc |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 20 cm |
| Rozměr - šířka | 20 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Suché čištění |
| Možno prát | Do 30°C |
Více informací o produktu
- Pro čištění LP desek, CD, DVD, Blu-Ray a všech typů skla, plastu, kovu atd.
- Pro účinné a jemné čištění LP desek
- Odstraňuje částice nečistot
- Zlepšuje kvalitu přehrávání obrazových a zvukových médií
- Materiál: 80 % polyester, 20 % polyamid
Obsah dodávky
- 1 univerzální čisticí hadřík
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi