Univerzální nabíječka "Delta Travel" pro Li-ion baterie, AA/AAA, USB-C
00081390
Univerzální nabíječka pro téměř všechny Li-ion dobíjecí baterie (3,6 V/3,7 V/7,2 V/7,4 V) a NiMH dobíjecí baterie (AA/AAA), díky které jsou fotoaparáty a další zařízení rychle znovu připravené k použití i na cestách
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Lze použít po celém světě
Síťové připojení od 100–240V vhodné pro celosvětové použití ve spojení s adaptérem specifickým pro jednotlivé země
USB connection
Nabíjecí USB přípojka dalších přístrojů
LED indikátor funkce
LED indikátor funkce poskytuje informace o stavu nabíjení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Univerzální |
| Pro značku | Univerzální |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení akumulátoru | LiIon NiMH Alkalické |
| USB výstup (parametry) | 5 V/500 mA |
| Výstupní napětí / výstupní proud | 5V/ 2,4A |
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Napájení | |
|---|---|
| Vstupní napětí (nabíječka do vozidla) | 12 V (osobní vozidlo) |
| USB vstup | 5 V/3 A |
| Indikace nabíjení | LCD displej |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 82 g |
| Rozměr - šířka | 5.3 cm |
| Rozměr - hloubka | 2.3 cm |
| Rozměr - výška | 10 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED kontrolka |
| Typ | Nabíječka |
| Další funkce | Ochrana proti opačné polaritě |
Více informací o produktu
- Univerzální nabíječka pro téměř všechny Li-ion dobíjecí baterie (3,6 V/3,7 V/7,2 V/7,4 V) a NiMH dobíjecí baterie (AA/AAA), díky které jsou fotoaparáty a další zařízení rychle znovu připravené k použití i na cestách
- Pružné kontakty pro tvarově přesné nabíjecí kontakty
- USB-C připojení (vstup) pro univerzální použití při nabíjení dobíjecích foto a video baterií
- USB-C připojení (výstup) pro dobíjení jiných zařízení, jako je smartphone s 5V/1A
- Pro všechny digitální fotoaparáty a kamery
- Snadné, rychlé nastavení kontaktů pomocí posuvných ovladačů
- Automatické rozpoznání napětí a polarity dobíjecích Li-ion baterií
- Automatický nabíjecí proces
- Automatické zastavení nabíjení pro ochranu dobíjecích baterií
- Snadné použití
- Malý a kompaktní: ideální na cesty
Obsah dodávky
- 1 univerzální nabíječka „Delta Travel“
- 1 nabíjecí kabel USB-C (USB-C - USB-C)
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Tato nabíječka je určena především k nabíjení dobíjecích baterií do fotoaparátů a videokamer. Pokud jsou současně nabíjeny dobíjecí baterie a mobilní telefon, rychlost nabíjení se výrazně sníží.
Nabíjej pouze dobíjecí Li-ion baterie s maximální kapacitou 2000 mAh.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















