Univerzální ochranná fólie na displej EASY-ON® "Premium", do 14 cm (5,5")
00001210
Chrání displeje před nečistotami, škrábanci a otisky prstů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Zjednodušená instalace
EASY-ON: ® Fixační pomůcky pro zjednodušenou aplikaci ochranné fólie
Technologie se čtyřmi vrstvami
Extrémně odolná vůči poškrábání, kyselinám, antistatická a mytelná čtyřvrstvá technologie
Reprodukce v pravých barvách
Reprodukce v pravých barvách na displeji pro zářivé barvy
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Velikost displeje | 7,12 - 13,97 cm (2,8" - 5,5") |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast (PET) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Průhledná |
| Série | Premium |
| Barva | Průhledná |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Množství | 2 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 14 cm |
| Rozměr - délka | 8.5 cm |
| Rozměr - šířka | 12 cm |
Více informací o produktu
- Chrání displeje před nečistotami, škrábanci a otisky prstů
- Univerzální kompatibilita se všemi digitálními fotoaparáty, mobilními telefony, MP3 přehrávači a navigacemi s úhlopříčkou obrazovky až 14 cm (5,5")
- Snadná aplikace bez vzduchových bublin, lze odstranit bez zanechání zbytků
- Samolepicí
- Lze snadno zkrátit na požadovanou velikost nůžkami
- Záruka: 10 let
Obsah dodávky
- 2 „Premium“ univerzální ochranné fólie na obrazovku
- 2 vzory
- 1 mikrovláknová utěrka
- 1 karta pro připevnění fólie
- 2 aplikátory EASY-ON®
- návod k montáži EASY-ON®
Informace pro spotřebitele
Šablony jsou k dispozici ke stažení na www.hama-protect.com. Umožňují ti snadno přizpůsobit univerzální ochrannou fólii tvým individuálním požadavkům.
Při tisku šablon si prosím zkontroluj, že je velikost dokumentu nastavena na 100 %.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi