Univerzální ochranná fólie na displej "Premium", EASY-ON®, pro 7,62 cm (3")
00001211
Chrání displeje před nečistotami, škrábanci a otisky prstů
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Zjednodušená instalace
EASY-ON: ® Fixační pomůcky pro zjednodušenou aplikaci ochranné fólie
Precizní laserový řez
Přesné laserové řezání pro 100% přesnost usazení a kontury
Technologie se čtyřmi vrstvami
Extrémně odolná vůči poškrábání, kyselinám, antistatická a mytelná čtyřvrstvá technologie
Reprodukce v pravých barvách
Reprodukce v pravých barvách na displeji pro zářivé barvy
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Foto/Video |
| Velikost displeje | 6,35 - 7,62 cm (2,5" - 3,0") |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast (PET) |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Průhledná |
| Série | Premium |
| Barva | Průhledná |
| Logistika (číslo, popis) | |
|---|---|
| Množství | 2 |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 7.62 cm |
| Rozměr - délka | 4.6 cm |
| Rozměr - šířka | 6.1 cm |
Více informací o produktu
- Chrání displeje před nečistotami, škrábanci a otisky prstů
- Univerzální pro všechny digitální fotoaparáty, mobilní telefony, MP3 přehrávače a navigační systémy
- Snadná aplikace bez vzduchových bublin, lze odstranit bez zanechání zbytků
- Samolepicí
- Lze snadno upravit na požadovanou velikost nůžkami
- Záruka: 10 let
Obsah dodávky
- 2 „Premium“ univerzální ochranné fólie na obrazovku
- 1 čistící hadřík
- 2 aplikátory EASY-ON®
- Návod k montáži EASY-ON®
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi