Univerzální organizér do auta, malý, černý
00083962
Jako už to tak často bývá: jdeš nakupovat po práci a nemáš tašku na přenášení nákupů. Když je složený, můžeš tento organizér nechat v autě, a když ho rozložíš, je neuvěřitelně prostorný, což ho dělá ideálním, pokud chceš nakoupit na několik dní.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Zavazadlový prostor |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - šířka | 29.5 cm |
| Rozměr - hloubka | 37 cm |
| Rozměr - výška | 25 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet přihrádek | 3 |
Více informací o produktu
- Organizér, který je ideální pro přepravu nebo uložení různých doplňků či nákupu v kufru auta
- Lze složit, když se nepoužívá
- Zabraňuje tomu, aby se tvoje doplňky při jízdě kutálely
- Rozdělený na dvě přihrádky, s elastickou páskou a síťovanou přihrádkou
- Madla pro snadné přenášení
- Organizér se připevňuje k autu pomocí pevně integrované suché pásky na spodní straně
- Obsahuje 30cm suchou pásku (s lepicím uchycením) pro flexibilní a bezpečné připevnění
Obsah dodávky
- 1 univerzální automobilový organizér
- 1 suchý zip
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi