Univerzální otočný talíř, L, průměr 30 cm, černý
00220892
Univerzální otočný talíř pro domácí, kancelářské a hobby použití
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Rotace o 360°
Lze jej otočit o 360 stupňů pro optimální zarovnání
Vhodné pro těžká zatížení
Bez námahy otáčet i těžké předměty až do 80 kg do požadované polohy
Bez plastů
Balení s čistým svědomím: Naše obaly jsou 100% bez plastů – tak snižujeme množství plastového odpadu
FSC
FSC-certifikace: Papír, karton a karton v našich obalech pocházejí z udržitelného lesního hospodaření – takto využíváme dřevo jako surovinu způsobem, který šetří zdroje
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr | 30 cm |
| Hmotnost | 0.45 kg |
| Rozměr - šířka | 30 cm |
| Rozměr - hloubka | 30 cm |
| Rozměr - výška | 2 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Universal TV Turntable |
| Max. zátěž | 80 kg |
Více informací o produktu
- Univerzální otočný talíř pro domácí, kancelářské a hobby použití
- multifunkční otočný talíř je vhodný pro televize, monitory, reproduktory, hi-fi zařízení atd., ale také použitelný v oblasti modelářství
- ideální pro otáčení TV nebo obrazovky vždy do požadovaného směru pohledu
- také skvělý na stole pro organizaci psacích potřeb, v kuchyni pro kuchyňské přístroje nebo konzervy, nebo jako otočný podstavec pro pokojové rostliny – díky otočnému ložisku a 360stupňové otočné funkci vždy ve správné pozici
- protiskluzové gumové nožičky na spodní straně chrání nábytek před poškrábáním a umožňují bezpečné otáčení bez kývání
- nízká a lehká konstrukce nezabírá místo, hodí se tak i pro flexibilní umístění
- speciálně vroubkovaný povrch pro pevné držení zařízení a předmětů
Obsah dodávky
- 1 univerzální gramofon
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi