Univerzální Single-LNB
00205374
Pro připojení k digitálnímu přijímači nebo k televizoru s vestavěným digitálním přijímačem
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Low noise factor of 0.3 dB
Particularly low-noise: the high-quality components used ensure a very low noise factor of max. 0.3 dB
Connection for 1 receivers
Easy to connect: the single LNB enables a simple connection for a digital receiver
Weather protection grommet
Insulating cap against wind and weather: the high-quality weatherproof rubber grommet protects the connections and ensures consistently good transmission quality
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupní frekvenční rozsah | 950-2150 MHz |
| Vstupní frekvenční rozsah | 10,7 Ghz - 12,75 Ghz |
| Oscilátorová frekvence | 9.75 GHz (L1) 10,6 GHz (L2) |
| Šumové číslo (typické) | 0.3 dB |
| Odběr proudu (typický) | 90 mA |
| Přepínání vertikal/horizontal | 18V 14V |
| Zesílení (typické) | 60 dB |
| Zisk (typický) max. | 67 dB |
| Zisk (typický) min. | 55 dB |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Bílá |
| Barva | Bílá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Průměr ozařovače (feedhornu) | 40 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Provedení | Single-LNB |
| Další funkce | 22 kHz switching |
Více informací o produktu
- Pro připojení k digitálnímu přijímači nebo k televizoru s vestavěným digitálním přijímačem
- pro digitální příjem satelitních programů, např. Astra, Eutelsat nebo Türksat
- pro připojení digitálního přijímače nebo TV s vestavěným digitálním přijímačem
- ideální pro HD, HD+ FullHD, UltraHD UHD 4K a 8K
- 22kHz přepínání mezi nízkým a vysokým pásmem
- odolný vůči povětrnostním vlivům díky ochraně proti počasí
Obsah dodávky
- 1 univerzální jednoduchý LNB s těsněním proti povětrnostním vlivům
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Tento produkt není určen k používání osobami, včetně dětí, s omezenými fyzickými, smyslovými nebo duševními schopnostmi nebo nedostatkem zkušeností či znalostí, pokud nejsou pod dohledem osoby odpovědné za jejich bezpečnost nebo pokud od ní neobdržely pokyny, jak produkt používat.
- Ujisti se, že nejsou namontovány žádné vadné nebo poškozené produkty/komponenty.
- Ulož všechny kabely tak, aby nevznikalo nebezpečí zakopnutí nebo aby nebyly zablokovány únikové cesty!
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepokoušej se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přenech odbornému personálu.
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho dál, pokud je poškozený.
- V případě pochybností se o montáž tohoto produktu obrať na vyškolené odborníky a nepokoušej se o ni sám!
- Po montáži produktu a připevněné zátěže zkontroluj dostatečnou pevnost a provozní bezpečnost.
- Produkt je určen pro soukromé, nekomerční použití.
- Používej produkt výhradně k určenému účelu.
- Neprováděj na produktu žádné úpravy. Tím ztratíš veškerá nárok na záruku.
- Používej tento výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi