Univerzální spínaný zdroj, nastavitelný, 1000mA, 12W, max. 12V, 8 adaptérů
00223614
Napájecí adaptér do zásuvky pro elektronická zařízení s vstupním stejnosměrným napětím, např. přenosný CD přehrávač, rádio, světelné řetězy, dětské hračky, digitální fotorámečky, nářadí, routery, stolní lampy a také zařízení na baterie, ideální jako náhrada nebo druhý napájecí zdroj
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Ochrana proti přetížení a přehřátí
Automatická ochrana proti přetížení a přehřátí stejně jako ochrana proti zkratu chrání připojená zařízení
Flexibilní s reverzibilní polaritou
Plus nebo minus: S reverzibilní polaritou jste vždy flexibilní v závislosti na požadavcích elektronického zařízení
LED indikátor funkce
LED indikátor funkce: kontrolka ukazuje, zda je zdroj napájeny
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupní napětí | 3 V 9 V 6 5 12 4,5 V |
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Ochranné obvody | Ochrana proti přehřátí Ochrana proti zkratu Ochrana proti přetížení |
| Napájení | |
|---|---|
| Max. výstupní výkon | 12 W |
| Max. výstupní proud | 1 A |
| Napájecí konektor | Euro vidlice |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 7.9 cm |
| Výška (tělo) | 4.5 cm |
| Hloubka (tělo) | 2.8 cm |
| Délka kabelu (výstup) | 180 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED kontrolka |
| Typ | Napájecí adaptér |
| Nastavení napětí zdroje | Automaticky |
Více informací o produktu
- Napájecí adaptér do zásuvky pro elektronická zařízení s vstupním stejnosměrným napětím, např. přenosný CD přehrávač, rádio, světelné řetězy, dětské hračky, digitální fotorámečky, nářadí, routery, stolní lampy a také zařízení na baterie, ideální jako náhrada nebo druhý napájecí zdroj
- Síťové připojení 100–240 V vhodné pro celosvětové použití v kombinaci se země-specifickým adaptérem
- nízká spotřeba energie v pohotovostním režimu
- nastavitelný napájecí zdroj s vysokou účinností: 12 W/max. 1000 mA ve všech napěťových rozsazích 3V / 4,5V / 5V / 6V / 9V / 12V
- nastavení lze provádět pomocí přepínače napětí
- s 8 adaptérovými konektory:
- 2 jack konektory: 2,5 a 3,5 mm
- 6 DC konektorů: 0,75 x 2,35 / 1,0 x 3,0 / 1,3 x 3,5 / 1,7 x 4,0 / 2,1 x 5,0 / 2,5 x 5,5 mm
Obsah dodávky
- 1 spínaný zdroj napájení
- 8 adaptérů
- 1 návod k použití
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neprováděj na zařízení žádné úpravy. Tím ztratíš veškeré nároky na záruku.
- Nepokračuj v používání produktu, pokud je zjevně poškozený.
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určen.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické produkty, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Ulož všechny kabely tak, aby nepředstavovaly nebezpečí zakopnutí.
- Neohýbej a nešlap po kabelu.
- Při odpojování kabelu táhni přímo za zástrčku, nikdy za kabel.
- Pokud jsou kontaktní kolíky zástrček poškozené, musí být napájecí zástrčka vyřazena z provozu.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
- Produkt je určen pouze pro použití v interiéru.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
Nebezpečí elektrického šoku
- Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho používání, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, adaptér kabel nebo napájecí kabel.
- Nesnaž se produkt sám udržovat nebo opravovat. Veškeré údržbové práce přenechej kvalifikovanému odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi



















