Univerzální USB-C adaptér pro notebook, GaN, PD, 5-20V/45W
00200022
Kompaktní, výkonný, kompatibilní: napájecí zdroj GaN s výkonem 45 wattů poskytuje plný výkon pro notebooky, tablety a podobná zařízení – efektivní, lehký a spolehlivý. Už žádné objemné adaptéry – tato univerzální nabíječka se vejde do každé kapsy a jednoduše dělá to, co má: spolehlivě nabíjí.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Lze použít po celém světě
Síťové připojení od 100–240V vhodné pro celosvětové použití ve spojení s adaptérem specifickým pro jednotlivé země
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
USB-C konektor: reverzibilní
Pohodlné a rychlé připojení díky USB-C konektoru, který lze použít na obou stranách
Efektivní a optimalizované nabíjení
Integrovaný integrovaný obvod automaticky detekuje připojené zařízení pro efektivní a optimalizované nabíjení
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita zpracování, výkonu a bezpečnosti
Komponenty vyrobené z nitridu gallia (GaN)
Výkonná technologie GaN: Nejvyšší účinnost s nízkou produkcí tepla v kompaktním a lehkém provedení – komponenty z nitridu galia to umožňují
Velcro kabelové pásky
Velcro kabelové pásky umožňují správné vedení kabelů bez nepořádku na kabelech
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupní napětí | 3,3 V - 21 V |
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Nabíjecí technologie | Power Delivery 3.0 |
| Vstupní napětí notebooku | 5-20 V |
| Ochranné obvody | Ochrana proti zkratu Ochrana proti přetížení |
| Napájení | |
|---|---|
| Výkon | 45 W |
| Max. výstupní výkon | 45 W |
| Max. výstupní proud | 3 A |
| Napájecí konektor | Euro vidlice |
| Napájení | 100 - 240 V |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 7.3 cm |
| Výška (tělo) | 3.1 cm |
| Hloubka (tělo) | 3.4 cm |
| Hmotnost | 205 g |
| Délka kabelu (výstup) | 1.2 m |
| Délka kabelu (vstup) | 1.2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Notebookový síťový zdroj |
| Doplňkové vlastnosti | Pásky na suchý zip |
| Nastavení napětí zdroje | Automaticky |
Více informací o produktu
- Náhrada za ztracené nebo vadné originální napájecí zdroje a také ideální jako druhý napájecí zdroj do kanceláře, na cesty nebo domů
- Ideální pro všechna zařízení nabíjená přes USB-C, např. Macbook, notebook, tablet, smartphone, power banku, konzoli
- USB Power Delivery je také známý jako „USB PD“
- Kompatibilní s Thunderbolt 3/4 (symbol blesku)
Obsah dodávky
- 1 univerzální napájecí zdroj USB-C pro notebook
- 1 napájecí kabel
- 1 návod k použití
Informace pro spotřebitele
Díky komunikaci mezi terminálovým zařízením a nabíječkou tato napájecí jednotka vždy dodává správný výkon, aby tvé zařízení nabíjela co nejrychleji, optimalizovaně a efektivně.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Používej produkt výhradně k účelu, ke kterému je určen.
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Dbej na dostatečné odvětrání a možnost odvádění tepla.
- Používej výrobek pouze za mírných klimatických podmínek.
- Nepoužívej produkt v oblastech, kde nejsou povoleny elektronické přístroje.
- Nepoužívej produkt ve vlhkém prostředí a vyhýbej se stříkající vodě.
- Nezkratovávej baterii otevřeného zařízení. Hrozí nebezpečí výbuchu!
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchém prostředí.
- Nenechávej produkt upadnout a nevystavuj ho silným otřesům.
- Nepoužívej produkt mimo technické parametry uvedené v technických údajích.
- Kabel odpojuj přímo za zástrčku, nikdy za kabel.
- Všechny kabely pokládej tak, aby nevzniklo riziko zakopnutí nebo neblokovaly únikové cesty!
- Kabel neohýbej a nezmáčkej ho.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické přístroje, nepatří do rukou dětí!
- Neprováděj na zařízení žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Udržuj děti mimo dosah obalového materiálu, hrozí nebezpečí udušení.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místně platných předpisů o likvidaci odpadu.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Neotvírej produkt a nepoužívej ho dál, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, napájecí kabel nebo síťový kabel.
- Nepokoušej se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi






