Univerzální USB-C nabíječka, 3 porty, Power Delivery (PD), 5-20V/65W
00200017
Perfektní pro domácí kancelář, kancelář i rodinu – díky třem portům můžeš současně nabíjet svůj smartphone, laptop a Bluetooth headset na USB nabíječce. Power Delivery dodává energii nejvyšší rychlostí.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Lze použít po celém světě
Síťové připojení od 100–240V vhodné pro celosvětové použití ve spojení s adaptérem specifickým pro jednotlivé země
Rychlé nabíjení více zařízení
Ideální pro současné a rychlé nabíjení několika zařízení přes USB
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Efektivní a optimalizované nabíjení
Integrovaný integrovaný obvod automaticky detekuje připojené zařízení pro efektivní a optimalizované nabíjení
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita zpracování, výkonu a bezpečnosti
LED indikátor funkce
LED indikátor funkce poskytuje informace o stavu zařízení
Velcro kabelové pásky
Velcro kabelové pásky umožňují správné vedení kabelů bez nepořádku na kabelech
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupní napětí / výstupní proud | 5-20V / -- |
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Nabíjecí technologie | Power Delivery |
| Vstupní napětí notebooku | 5-20 V |
| Ochranné obvody | Ochrana proti přehřátí Ochrana proti přepětí Ochrana proti zkratu |
| Napájení | |
|---|---|
| Způsob nabíjení | Připojení |
| Indikace nabíjení | Žádné |
| Max. výstupní výkon | 65 W |
| Max. výstupní proud | 3 A |
| Napájecí konektor | Euro vidlice |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 8.8 cm |
| Výška (tělo) | 2.8 cm |
| Hloubka (tělo) | 8.5 cm |
| Hmotnost | 324 g |
| Délka kabelu | 1.2 m |
| Rozměr - šířka | 8.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 8.5 cm |
| Rozměr - výška | 2.8 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet současně nabíjených zařízení | 3 |
| Doplňkové vlastnosti | Pásky na suchý zip |
| Nastavení napětí zdroje | Automaticky |
Více informací o produktu
- Pro nabíjení a dodávku energie až třem USB zařízením současně na jedné zásuvce, např. notebook, tablet, smartphone, powerbanka, čtečka e-knih apod.
- Ideální pro všechna zařízení nabíjená přes USB, např. notebook, tablet, smartphone, power banku, konzoli
- Stabilní držák pro bezpečné, prostorově úsporné a vzpřímené/vertikální umístění nabíjecí stanice
- Vhodné také pro Apple MacBook, Samsung Galaxy, Nintendo Switch
- USB Power Delivery je také známý jako „USB PD“
- Kompatibilní s Thunderbolt 3/4 (symbol blesku)
- 1 x USB-C, 2 x USB-A
Obsah dodávky
- 1 univerzální nabíjecí stanice USB-C
- 1 napájecí kabel
- 1 držák
- 1 návod k obsluze
Informace pro spotřebitele
Díky komunikaci mezi terminálovým zařízením a nabíječkou tato napájecí jednotka vždy dodává správný výkon, aby tvé zařízení nabíjela co nejrychleji, optimalizovaně a efektivně.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi