USB 3.0 víceformátová čtečka karet, SD/microSD/CF/MS, černá
00181018
USB 3.0 čtečka více typů karet pro čtení a zápis všech běžných typů a kapacit paměťových karet
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
UDMA režim
Umožňuje rychlý přenos dat mezi kartou a PC ve spojení s CF kartou s podporou UDMA
Kompatibilní s UHS-I
Umožňuje rychlý přenos dat mezi kartou a PC ve spojení s kartou SD/microSD s podporou UHS-I
Kopírování z jedné karty na druhou
Umožňuje přímou výměnu dat z jedné paměťové karty na druhou
LED indikátor funkce
LED indikátor funkce poskytuje informace o stavu připojení
Přenos dat superrychlostí
Superrychlý přenos dat až do 5 Gbit/s
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Hmotnost | 75 g |
| Rozměr - šířka | 90.3 mm |
| Rozměr - hloubka | 9 mm |
| Rozměr - výška | 50.3 mm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Externí čtečka karet |
| Paměťová karta 1 | micro SDXC MemoryStick Pro (TM) micro-SDHC SDHC paměťová karta SDXC paměťová karta MemoryStick Duo (TM) MemoryStick Pro Duo (TM) microSD CompactFlash Typ I MemoryStick (TM) SD karta |
Více informací o produktu
- USB 3.0 čtečka více typů karet pro čtení a zápis všech běžných typů a kapacit paměťových karet
- Zpětně kompatibilní s USB 2.0 (480 Mbit/s)
- Podpora režimu UDMA 7
- Unikátní PID a VID
Paměťové karty:
- SD/SDHC/SDXC
- MicroSD/microSDHC/microSDXC
- CompactFlash I
- MS/MS Duo/MS PRO Duo/MS PRO Duo HG
Obsah dodávky
- 1 USB 3.0 čtečka více typů paměťových karet
- 1 USB 3.0 připojovací kabel
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7/Vista/XP nebo Mac OS 9.x či novější
Informace pro spotřebitele
Tento produkt má identifikační číslo produktu (PID) a identifikační číslo značky (VID). Oprávnění lze vydat s touto jedinečnou identifikací čtečky karet.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi
