USB-C hub, 4 porty, USB 3.2 Gen2, 10 Gbit/s, PD, hliník
00200147
Pro připojení PC, notebooku, MacBooku nebo tabletu k externímu pevnému disku, USB klíči, myši, klávesnici nebo tiskárně
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybům
Optimalizovaná ochrana proti zalomení díky flexibilním materiálům zabraňuje přetržení kabelu
Hliníkové pouzdro
Elegantní a robustní hliníkové pouzdro
Přenos dat Super Speed Plus
Přenos dat Super-Speed-Plus až do 10 Gbit/s
Velké rozestupy nástric
Velké rozestupy mezi zásuvkami umožňují snadné zapojení širokých USB konektorů/donglů
USB-C nabíjení + data
USB-C socket podporuje přenos dat a nabíjení (USB PD)
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. zatížení | 100 W |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Šedá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Šedá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 11.6 cm |
| Výška (tělo) | 0.8 cm |
| Hloubka (tělo) | 3.4 cm |
| Délka kabelu | 0.15 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet připojení | 4 |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Pro připojení PC, notebooku, MacBooku nebo tabletu k externímu pevnému disku, USB klíči, myši, klávesnici nebo tiskárně
- USB 3.2 Gen 2 je 2× rychlejší než USB 3.2 Gen 1 a 20× rychlejší než USB 2.0
- Plug & Play, není potřeba žádná ruční instalace softwaru / ovladačů
- Kompatibilní s Thunderbolt 3/4/5 (symbol blesku)
- Napájení přes USB
Připojení:
- 2× USB-A: například pro externí pevný disk, USB flash disk, myš, klávesnici, tiskárnu
- 1× USB-C: například pro externí pevný disk, USB flash disk, myš, klávesnici, tiskárnu
- 1× USB-C data & napájení: například pro externí pevný disk, USB flash disk, myš, klávesnici, tiskárnu nebo PD nabíječku, PD napájecí zdroj, PD power pack
Obsah dodávky
- 1 USB-C rozbočovač
- Návod k použití
Systémové požadavky
Operační systém: Windows 11/10 a Mac OS 10.8 a novější
- Pro použití nabíjecí funkce přes USB-C musí zařízení podporovat USB Power Delivery (USB PD) nebo Thunderbolt 3/4/5.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi