USB-C hub "Connect2Office Black", 9 portů, 2x HDMI, USB-A, LAN
00200150
Multiport – tento USB-C hub splní, co slibuje. S 9 různými možnostmi připojení, zabalenými do kompaktního, na stůl přátelského designu, má přesně to, co potřebuješ. Místo spousty adaptérů a kabelů použij jen jeden USB hub pro tablety, notebooky a všechno ostatní.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybům
Optimalizovaná ochrana proti zalomení díky flexibilním materiálům zabraňuje přetržení kabelu
Ultra HD - 4K
Pro dokonalou kvalitu Ultra HD kina ve vysokém rozlišení 4096 x 2160 (4K) pixelů
Přenos gigabitových dat
Přenos dat přes gigabitový Ethernet až do 1 Gbps
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
Velké rozestupy nástric
Velké rozestupy mezi zásuvkami umožňují snadné zapojení i při širokých zástakách
USB-C nabíjení + data
USB-C zásuvka podporuje USB Power Delivery (USD PD) a rychlý přenos dat
Multistreamový transport pro další monitory
S MST (Multi-Stream Transport) můžete například připojit dva další monitory k notebooku a používat všechny tři monitory současně s různým obsahem
Přenos dat superrychlostí
Superrychlý přenos dat až do 5 Gbit/s
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Nabíjecí technologie | Power Delivery |
| Max. zatížení | 100 W |
| Max. rozlišení | Full HD (1920 x 1080) |
| Síťová rychlost | 10/100/1000 Mbps |
| Napájení | |
|---|---|
| Napájení | USB připojení |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 13.4 cm |
| Výška (tělo) | 1.5 cm |
| Hloubka (tělo) | 4.6 cm |
| Hmotnost | 250 g |
| Délka kabelu | 0.5 m |
| Rozměr - šířka | 5.75 cm |
| Rozměr - hloubka | 8.86 cm |
| Rozměr - výška | 14 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet připojení | 9 |
| Typ | USB-C dokovací stanice |
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- USB-C rozbočovač s 9 připojeními, když je na PC, notebooku, MacBooku nebo tabletu nedostatek slotů (nebo je potřeba je rozšířit), nebo pokud chceš připojovat a odpojovat více zařízení centrálně přes jeden konektor.
- Zásuvky na přední straně umožňují snadné a pohodlné připojení USB a audio zařízení
- Podporuje použití v horizontální i vertikální poloze
- Stabilní základna pro bezpečné, úsporné místo a vertikální / kolmou polohu
- Gumové nožičky pro bezpečné postavení bez klouzání
- Plug & Play, není potřeba manuální instalace softwaru / ovladačů
- Kompatibilní s Thunderbolt 3/4 (symbol blesku)
- Napájení přes USB
Připojení:
- 3 x USB-A: např. externí pevný disk, USB flash disk, myš, klávesnice, tiskárna
- 1 x USB-C data: např. externí pevný disk, USB flash disk, myš, klávesnice, tiskárna
- 1 x USB-C napájení: např. PD nabíječka, PD napájecí zdroj, PD power pack
- 2 x HDMI™: pro připojení např. monitoru, TV nebo projektoru
- 1 x LAN/Ethernet: pro např. kabelové připojení k internetu / síti
- 1 x 3,5 mm audio / AUX: pro např. sluchátka, headsety nebo reproduktory
Obsah dodávky
- 1 USB-C rozbočovač "Connect2Office Black"
- 1 návod k použití
Systémové požadavky
- Operační systém: Windows 11/10/8/7 a Mac OS 10.8 a novější
Pro použití nabíjecí funkce přes USB-C musí zařízení podporovat USB Power Delivery (USB PD) nebo Thunderbolt 3/4.
Pro použití funkce monitoru přes HDMI™ musí zařízení podporovat DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode), Thunderbolt 3/4 nebo USB4.
Funkce MST přes HDMI™ funguje pouze v kombinaci s aktuálními operačními systémy Microsoft Windows.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi