USB-C kabel a pásek na telefon, 2v1 řešení, 1,2 m, černá
00201751
Nabíjení a nošení: USB-C kabel s praktickým bonusem – obal na mobilní telefon lze během sekund přeměnit na přenosný doplněk – používej ho flexibilně jako rychlý nabíjecí kabel nebo jako řemínek na telefon.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Funkce rychlého nabíjení
Kvalitní rychlý nabíjecí kabel: v kombinaci s rychlou nabíječkou můžete nabíjet svůj mobilní telefon maximální rychlostí
Univerzálně použitelné
Maximální kompatibilita pro všechny mobilní telefony, tablety a další zařízení s USB-C portem
Zlepšená ochrana proti záhybům
Pružné a zároveň extrémně odolné materiály pro lepší ochranu proti zalomení kabelu
Rychlý přenos dat
Datový kabel s rychlostí až 480 Mbps pro vysokorychlostní přenos dat
Vysoce kvalitní nylonový kabát
Pletené nylonové pláštění kabelů: pro odolný USB kabel, který lze snadno navinout bez zamotaných kabelů
Konektor z hliníku
USB nabíjecí kabely s obzvlášť pevnými hliníkovými zástrčkami se speciálním odlehčením napětí zabraňují ohýbání nebo přerušení spojů
Pohodlné na nošení
Lehký a pohodlný: měkký i lehký mobilní kabel lze pohodlně nosit po celý den, aniž by byl nepohodlný s páskem
Náramek na mobilní telefon s klíčenkou
Rychlé připevnění a sundání: Náramek na mobil s klíčenkou lze během chvilky odepnout z pouzdra na víčko a také znovu připevnit – použít podle potřeby
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Doporučené použití | Smartphone |
| Použití | Smartphone |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. přenosová rychlost | 480 Mbit/s |
| Max. výkon | 60 W |
| Typ stínění | Dvojité stínění |
| Max. přenášený proud | 3 A |
| Max. napětí | 20 V |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 1.2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Doplňkové vlastnosti | Poniklované kontakty Non-rotating |
| Další funkce | Non-rotating |
Více informací o produktu
- Nabíjení a nošení: USB-C kabel s praktickým bonusem – obal na mobilní telefon lze během sekund přeměnit na přenosný doplněk – používej ho flexibilně jako rychlý nabíjecí kabel nebo jako řemínek na telefon.
- Zvlášť odolný a vysoce flexibilní USB kabel pro nabíjení a synchronizaci smartphonů a tabletů – na cestách, doma, v kanceláři i v domácí kanceláři
- Snadné připevnění: vlož černou T-tvarovanou destičku dovnitř obalu na mobil, protáhni pásek otvorem pro nabíjecí konektor, znovu nasaď obal na telefon – náplast na kabelu mobilu může zůstat na místě
- Stabilní: USB-C kabel s kovovým klíčenkovým kroužkem, který bezpečně drží telefon
- Délka popruhu 1,2 metru (Ø 6 mm) nabízí spoustu možností nošení s popruhem na telefon – v trendy crossbody stylu, volně přes rameno nebo jednoduše v ruce
- Vždy po ruce: žádné vyboulené kapsy na kalhotách, žádné nekonečné hledání v kabelkách – kabel na telefon je ideální na párty, festivaly, do práce, na cesty a každodenní situace
Obsah dodávky
- 1 USB-C kabel
- 1 připevňovací náplast
Informace pro spotřebitele
Výhody funkce rychlého nabíjení lze využít pouze v kombinaci s vhodnou nabíječkou podporující Power Delivery (PD). Podívej se do návodu k použití svého zařízení, na web výrobce nebo na internet, zda tvé zařízení podporuje rychlé nabíjení přes Power Delivery (PD).
Pouzdro na mobilní telefon musí mít výřez na nabíjecím portu, aby bylo možné připevnit řemínek na mobil.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi




