USB-C kabel, E-Marker, USB4 Gen2, 20 Gbit/s, 5 A, 240 W, 2,00 m
00200788
Pro připojení PC, notebooku, MacBooku, nabíječky s externím pevným diskem, tabletu, smartphonu, powerbanky, Bluetooth reproduktoru, herního ovladače nebo monitoru za účelem přenosu digitálních dat, audia, videa, Ethernetu a napájení
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybům
Optimalizovaná ochrana proti zalomení díky flexibilním materiálům zabraňuje přetržení kabelu
Automatická detekce zařízení
Připojená zařízení jsou automaticky detekována a optimálně nabíjena
Dvojitě stíněný
Dvojité stínění pro dobré snížení elektromagnetického rušení
Ultra HD - 8K
Pro dokonalé, vysoce rozlišující Ultra HD kino kvality 7680 x 4320 (8K) pixelů
Štíhlý a kompaktní
Tenký konektor je zvláště vhodný pro mobilní a plochá zařízení nebo v omezených prostorách
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
Přenos dat Super Speed Plus
Super-Speed-Plus přenos dat až do 20 Gbit/s
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | PC, Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. přenosová rychlost | 20000 Mbit/s |
| Max. výkon | 240 W |
| Typ stínění | Dvojité stínění |
| Max. přenášený proud | 5 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 2 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Pro připojení PC, notebooku, MacBooku, nabíječky s externím pevným diskem, tabletu, smartphonu, powerbanky, Bluetooth reproduktoru, herního ovladače nebo monitoru za účelem přenosu digitálních dat, audia, videa, Ethernetu a napájení
- podporuje USB-C Power Delivery (PD) 3.1 Extended Power Range (EPR) standard až do 240 W
- tento plně vybavený USB4 kabel lze také použít jako USB-C monitorový kabel
- kroucené datové páry s vnějším pláštěm z odolného PVC materiálu minimalizují rušení
- vnitřní vodiče z mědi pro rychlý přenos dat a nejlepší napájení
- ideální pro nabíjení, přenos dat a synchronizaci
Obsah dodávky
- 1 kabel USB-C
Systémové požadavky
Pokud se používá jako monitorový kabel: připojení USB-C s USB4, režimem DisplayPort Alternate nebo podporou Thunderbolt 3/4.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi




