USB-C kabel, E-Marker, USB4 Gen4, 80 Gbit/s, 5 A, 240 W, 1,00 m
00200799
80 Gbit/s, 240 W, 8K – tento USB-C kabel s e-markerem je opravdu špičkou: nejrychlejší přenos dat, nejrychlejší nabíjení, nejvyšší rozlišení. USB kabel má všechno – uvnitř i navenek!
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybům
Optimalizovaná ochrana proti zalomení díky flexibilním materiálům zabraňuje přetržení kabelu
Dvojitě stíněný
Dvojité stínění pro dobré snížení elektromagnetického rušení
Ultra HD - 8K
Pro dokonalé, vysoce rozlišující Ultra HD kino kvality 7680 x 4320 (8K) pixelů
Štíhlý a kompaktní
Tenký konektor je zvláště vhodný pro mobilní a plochá zařízení nebo v omezených prostorách
Vynikající kvalita převodovky
Vysoce kvalitní materiály a zpracování zajišťují vynikající kvalitu přenosu
240W E-Marker pro USB-C PD
Inteligentní komunikace přes e-markery: podporuje standard USB-C Power Delivery (PD) 3.1 Extended Power Range (EPR) – nabíjení až do 240 wattů
Přenos dat s ultra rychlostí
Ultrarychlý přenos dat až 80 Gbit/s obousměrně a až 120 Gbit/s pomocí "Bandwidth Boost"
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Použití | PC, Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. přenosová rychlost | 80000 Mbit/s |
| Max. výkon | 240 W |
| Typ stínění | Dvojité stínění |
| Max. přenášený proud | 5 A |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Barva | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Rozměr - délka | 1 m |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Kvalita | Essential |
Více informací o produktu
- Pro připojení PC, notebooku, MacBooku, nabíječky k externímu pevnému disku, dokovací stanici, tabletu, smartphonu, powerbanky nebo monitoru za účelem přenosu digitálních dat, zvuku, videa, Ethernetu a napájení
- obousměrný přenos dat až 80 Gbit/s, pomocí „Bandwidth Boost“ až 120 Gbit/s při snížení rychlosti downstream na 40 Gbit/s
- tento USB kabel podporuje vysoké rozlišení a obnovovací frekvenci obrazu a může být také použit jako USB-C monitorový kabel
- testováno a certifikováno pro USB4, kompatibilní s Thunderbolt-3/4/5, USB 3.2 (Gen2 a Gen1) a USB 2.0
- kroucené datové páry s vnějším pláštěm z odolného PVC materiálu minimalizují rušení
- vnitřní vodiče z mědi pro rychlý přenos dat a nejlepší napájení
- ideální pro nabíjení, přenos dat a synchronizaci
Obsah dodávky
- 1 kabel USB-C
Systémové požadavky
- Pokud je používán jako monitorový kabel: připojení USB-C s podporou DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode), Thunderbolt 3/4/5 nebo USB-4.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi




