USB Charging Station, 3 Ports, 140W
00200019
Ideální pro domácí kancelář, kancelář i rodinu – díky třem portům můžeš současně nabíjet chytré telefony, notebooky a Bluetooth sluchátka přes USB nabíječku s technologií GaN. Power Delivery 3.1 navíc zajišťuje dodávku energie maximální rychlostí.
Doprava zdarma od 1000 Kč
30 dní na odstoupení od smlouvy
Flexibilní a bezpečné platby
Bezplatné vrácení
Highlights
Lze použít po celém světě
Síťové připojení od 100–240V vhodné pro celosvětové použití ve spojení s adaptérem specifickým pro jednotlivé země
Rychlé nabíjení více zařízení
Ideální pro současné a rychlé nabíjení několika zařízení přes USB
Nabíjení úsporné na baterii
Optimalizovaný nabíjecí proces šetří baterii a tím prodlužuje životnost
Efektivní a optimalizované nabíjení
Integrovaný integrovaný obvod automaticky detekuje připojené zařízení pro efektivní a optimalizované nabíjení
Vysoká kvalita
Vysoká kvalita zpracování, výkonu a bezpečnosti
Komponenty vyrobené z nitridu gallia (GaN)
Výkonná technologie GaN: Nejvyšší účinnost s nízkou produkcí tepla v kompaktním a lehkém provedení – komponenty z nitridu galia to umožňují
Velcro kabelové pásky
Velcro kabelové pásky umožňují správné vedení kabelů bez nepořádku na kabelech
Kvalita podle německých standardů
Od prvního vzorku až po sériovou výrobu: Naše produkty procházejí přísnými a komplexními kontrolami kvality, které jsou řízeny i prováděny v Německu. Tímto způsobem zaručujeme dodržování všech předpisů, směrnic a norem – a splňujeme nejvyšší nároky.
Technické údaje
| Rozsah použití | |
|---|---|
| Vhodné pro | Notebook Android chytré telefony eBook/Tablet |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Specifické vlastnosti | |
|---|---|
| Výstupní napětí / výstupní proud | 5 - 28 V / -- |
| Vstupní napětí do | 240 V |
| Vstupní napětí od | 100 V |
| Rychlost nabíjení | Turbo Fast Charge |
| Nabíjecí technologie | Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 Power Delivery |
| Max. zatížení | 140 W |
| Vstupní napětí notebooku | 5-28 V |
| Ochranné obvody | Ochrana proti přehřátí Ochrana proti přepětí Ochrana proti zkratu |
| Napájení | |
|---|---|
| Způsob nabíjení | Připojení |
| Indikace nabíjení | Žádné |
| Max. výstupní výkon | 140 W |
| Max. výstupní proud | 5 A |
| Napájecí konektor | Euro vidlice |
| Vzhled (barva, vzor, motiv, řada) | |
|---|---|
| Barevný odstín | Černá |
| Produktová řada | Essential Line |
| Barva | Černá |
| Rozměry a hmotnost | |
|---|---|
| Šířka (tělo) | 7.8 cm |
| Výška (tělo) | 7.7 cm |
| Hloubka (tělo) | 3 cm |
| Hmotnost | 460 g |
| Délka kabelu | 1.2 m |
| Rozměr - šířka | 7.8 cm |
| Rozměr - hloubka | 3 cm |
| Rozměr - výška | 7.7 cm |
| Fyzikální vlastnosti | |
|---|---|
| Počet současně nabíjených zařízení | 3 |
| Doplňkové vlastnosti | Pásky na suchý zip |
| Nastavení napětí zdroje | Automaticky |
Více informací o produktu
- Pro nabíjení a dodávku energie až třem USB zařízením současně na jedné zásuvce, např. notebook, tablet, smartphone, powerbanka, čtečka e-knih apod.
- Podporuje standard USB Power Delivery (PD) 3.1 Extended Power Range (EPR) s až 5 A / 28 V / 140 W
- Ideální pro všechna zařízení nabíjená přes USB, např. notebook, tablet, smartphone, power pack, konzoli
- Stabilní držák pro bezpečné, úsporné a vzpřímené / vertikální umístění nabíjecí stanice Power
- Vhodné také pro Apple MacBook, Samsung Galaxy, Nintendo Switch
- USB Power Delivery je také známý jako „USB PD“
- Kompatibilní s Thunderbolt 3/4 (symbol blesku)
- 2 x USB-C, 1 x USB-A
Obsah dodávky
- 1 univerzální nabíjecí stanice USB-C
- 1 napájecí kabel
- 1 držák
- 1 návod k obsluze
Informace pro spotřebitele
Díky komunikaci mezi terminálovým zařízením a nabíječkou tato napájecí jednotka vždy dodává správný výkon, aby tvé zařízení nabíjela co nejrychleji, optimalizovaně a efektivně.
Informace o výrobci
| Název výrobce | Hama GmbH & Co KG |
| Poštovní adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostní pokyny
- Chraň produkt před nečistotami, vlhkostí a přehřátím a používej ho pouze v suchých prostorách.
- Nenechávej produkt spadnout a nevystavuj ho prudkým otřesům.
- Nepoužívej produkt mimo jeho výkonové limity uvedené v technických údajích.
- Neprováděj na zařízení žádné úpravy. Tím ztrácíš veškeré nároky na záruku.
- Nepokračuj v používání produktu, pokud má zjevné poškození.
- Používej produkt výhradně k účelu, pro který je určen.
- Tento produkt, stejně jako všechny elektrické výrobky, nepatří do rukou dětí!
- Nepoužívej produkt v bezprostřední blízkosti topení, jiných zdrojů tepla nebo na přímém slunečním světle.
- Zajisti dostatečnou cirkulaci vzduchu na povrchu zařízení. Nabíječku provozuj výhradně v přiloženém držáku.
- Ulož všechny kabely tak, aby nepředstavovaly riziko zakopnutí.
- Kabel neohýbej a neškrt ho.
- Při odpojování kabelu táhni vždy za zástrčku, nikdy za kabel.
- Obalový materiál ihned zlikviduj podle místních platných předpisů o likvidaci odpadu.
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem
- Neotvírej produkt a nepokračuj v jeho používání, pokud je poškozený.
- Nepoužívej produkt, pokud je poškozený AC adaptér, adaptér kabel nebo napájecí kabel.
- Nesnaž se produkt sám opravovat nebo servisovat. Veškeré servisní práce přenech odbornému personálu.
Podpora
Máte dotazy k produktu? Zde najdete vše, co potřebujete:
Napište svou recenzi